lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   ОКК Београд - КК Младост
(74793) 30.01.2022
Кадети/Квалитетна лига
ОКК Београд
63
КК Младост
69
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
30.01.2022
13:20:00
Хала Радивој Кораћ
Лука Максимовић, Петар Димић. Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5