lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   КК Мондо Баскет - КК Визура
(74799) 03.02.2022
Кадети/Квалитетна лига
КК Мондо Баскет
49
КК Визура
77
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
03.02.2022
21:15:00
Бранко Радичевић (Батајница)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић. Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5