lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   КК Беовук 72 - КК Визура
(74818) 19.02.2022
Кадети/Квалитетна лига
КК Беовук 72
46
КК Визура
73
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
19.02.2022
20:30:00
Вук Караџић
Павле Шипка, Филип Конатар. Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5