lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   КК Слодес - КК Жарково
(74837) 01.04.2022
Кадети/Квалитетна лига
КК Слодес
80
КК Жарково
70
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
01.04.2022
14:20:00
Хала Слодес
Предраг Ширко, Петар Јанкулоски. Делегат: Тијана Брнић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5