lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   КК Флеш - КК Слодес
(74787) 24.01.2022
Кадети/Квалитетна лига
КК Флеш
57
КК Слодес
65
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
24.01.2022
21:45:00
Бора Станковић
Немања Радовић, Дејан Живковић. Делегат: Никола Којић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5