lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   ОКК Београд - КК Беко
(74821) 26.02.2022
Кадети/Квалитетна лига
ОКК Београд
86
КК Беко
68
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
26.02.2022
21:20:00
Хала Радивој Кораћ
Немања Влаховић, Марија Ћирић. Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5