lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   КК Визура - ОКК Београд
(74766) 13.12.2021
Кадети/Квалитетна лига
КК Визура
76
ОКК Београд
61
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
13.12.2021
21:45:00
Хала Визура Спорт
Немања Кривокућа, Лука Максимовић. Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5