lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   КК Слодес - КК Младост
(74765) 11.12.2021
Кадети/Квалитетна лига
КК Слодес
69
КК Младост
64
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
11.12.2021
11:20:00
Хала Слодес
Душан Марчетић, Лука Максимовић. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5