lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   КК Мондо Баскет - КК Слодес
(74859) 03.04.2022
Кадети/Квалитетна лига
КК Мондо Баскет
52
КК Слодес
57
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
03.04.2022
21:20:00
Бранко Радичевић (Батајница)
Огњен Ћурчић, Филип Конатар. Делегат: Ђорђе Илић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5