lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   КК Визура - КК Жарково
(74778) 26.12.2021
Кадети/Квалитетна лига
КК Визура
76
КК Жарково
74
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
26.12.2021
13:50:00
Хала Визура Спорт
Петар Димић, Марија Ћирић. Делегат: Урош Чукић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5