lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. лига - Плеј-оф   >   КК Рас - КК Визура
(78451) 09.04.2022
Јуниори/2. лига - Плеј-оф
КК Рас
69
КК Визура
78
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
09.04.2022
21:00:00
Бранко Ћопић
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5