lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. лига - Плеј-оф   >   БКК Раднички - КК Раднички (Обреновац)
(78453) 18.05.2022
Јуниори/2. лига - Плеј-оф
БКК Раднички
76
КК Раднички (Обреновац)
73
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
18.05.2022
21:20:00
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5