lat|eng
Насловна   >   Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Борац Земун - КК Младост Веба
(78727) 16.09.2022
Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Борац Земун
72
КК Младост Веба
74
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
16.09.2022
21:20:00
Хала Пинки
Душан Марчетић, Немања Гојовић. Делегат: Урош Чукић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5