lat|eng
Насловна   >   Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   БКК Раднички - КК Риверс БМ
(78728) 16.09.2022
Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС
БКК Раднички
65
КК Риверс БМ
61
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
16.09.2022
13:00:00
Хала Пинки
Огњен Ћурчић, Димитрије Карановић. Делегат: Милан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5