lat|eng
Насловна   >   Млађе пионирке/Регионална лига   >   ЖКК Арт Баскет - ЖКК Барајево
(79072) 05.11.2022
Млађе пионирке/Регионална лига
ЖКК Арт Баскет
20
ЖКК Барајево
19
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
05.11.2022
13:45:00
Веселин Маслеша
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5