lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

МЛАЂЕ ПИОНИРКЕ/Регионална лига/Група 1
1.ЖКК Флеш871287:22115
2.ЖКК Гро-Баскет862321:14714
3.ЖКК Арт Баскет752247:18012
4.ЖКК Барајево752308:13112
5.ЖКК Визура 2725222:2709
6.ЖКК Борча817135:3269
7.ЖКК Рас 2707117:3627
79100 ЖКК Барајево : ЖКК Арт Баскет
31.01.2023
19:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
79101 ЖКК Гро-Баскет : ЖКК Борча 31 : 7
28.01.2023
10:15
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
79102 ЖКК Флеш : ЖКК Визура 2 48 : 38
29.01.2023
16:55
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
ЖКК Рас 2 - слободна екипа
79068 ЖКК Флеш : ЖКК Борча 37 : 8
29.10.2022
15:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
79069 ЖКК Гро-Баскет : ЖКК Арт Баскет 44 : 19
29.10.2022
10:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
79070 ЖКК Барајево : ЖКК Рас 2 75 : 11
29.10.2022
13:10
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
ЖКК Визура 2 - слободна екипа
79072 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Барајево 20 : 19
05.11.2022
13:45
Веселин Маслеша ( Кумодрашка 72)
79073 ЖКК Борча : ЖКК Гро-Баскет 6 : 60
06.11.2022
10:20
Стеван Сремац ( Трг ослобођења 3)
79074 ЖКК Визура 2 : ЖКК Флеш 33 : 43
06.11.2022
10:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
ЖКК Рас 2 - слободна екипа
79076 ЖКК Гро-Баскет : ЖКК Визура 2 39 : 13
19.11.2022
10:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
79077 ЖКК Барајево : ЖКК Борча 50 : 20
20.11.2022
12:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
79078 ЖКК Рас 2 : ЖКК Арт Баскет 7 : 58
19.11.2022
13:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
ЖКК Флеш - слободна екипа
79080 ЖКК Борча : ЖКК Рас 2 34 : 32
26.11.2022
11:45
Стеван Сремац ( Трг ослобођења 3)
79081 ЖКК Визура 2 : ЖКК Барајево 17 : 51
27.11.2022
11:50
Нова Визура ( Славонска 18)
79082 ЖКК Флеш : ЖКК Гро-Баскет 31 : 29
26.11.2022
13:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
ЖКК Арт Баскет - слободна екипа
79084 ЖКК Барајево : ЖКК Флеш 56 : 26
04.12.2022
10:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
79085 ЖКК Рас 2 : ЖКК Визура 2 20 : 51
03.12.2022
13:00
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
79086 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Борча 46 : 20
04.12.2022
11:45
Веселин Маслеша ( Кумодрашка 72)
ЖКК Гро-Баскет - слободна екипа
79088 ЖКК Визура 2 : ЖКК Арт Баскет 30 : 44
10.12.2022
20:50
Мала Визура ( Цара Душана 105)
79089 ЖКК Флеш : ЖКК Рас 2 44 : 18
11.12.2022
19:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
79090 ЖКК Гро-Баскет : ЖКК Барајево 25 : 18
11.12.2022
10:15
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
ЖКК Борча - слободна екипа
79092 ЖКК Рас 2 : ЖКК Гро-Баскет 17 : 61
18.12.2022
15:45
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
79093 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Флеш 24 : 28
17.12.2022
14:15
Веселин Маслеша ( Кумодрашка 72)
79094 ЖКК Борча : ЖКК Визура 2 25 : 40
17.12.2022
12:50
Стеван Сремац ( Трг ослобођења 3)
ЖКК Барајево - слободна екипа
79096 ЖКК Борча : ЖКК Флеш 15 : 30
25.12.2022
12:50
Стеван Сремац ( Трг ослобођења 3)
79097 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Гро-Баскет 36 : 32
24.12.2022
14:15
Веселин Маслеша ( Кумодрашка 72)
79098 ЖКК Рас 2 : ЖКК Барајево 12 : 39
25.12.2022
17:30
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
ЖКК Визура 2 - слободна екипа
79100 ЖКК Барајево : ЖКК Арт Баскет
31.01.2023
19:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
79101 ЖКК Гро-Баскет : ЖКК Борча 31 : 7
28.01.2023
10:15
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
79102 ЖКК Флеш : ЖКК Визура 2 48 : 38
29.01.2023
16:55
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
ЖКК Рас 2 - слободна екипа