lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Еко Спорт Ребрача - КК Слодес
(80380) 22.11.2022
Јуниори/Квалитетна лига
КК Еко Спорт Ребрача
81
КК Слодес
77
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
22.11.2022
21:20:00
Балон Мајдан
Душан Марчетић, Петар Јанковић. Делегат: Ведран Чоловић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5