lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Жарково - КК Беко
(80381) 20.11.2022
Јуниори/Квалитетна лига
КК Жарково
80
КК Беко
77
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
20.11.2022
19:00:00
Хала спортова Жарково
Милош Димитријевић, Петар Јанкулоски. Делегат: Александар Толић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5