lat|eng
Насловна   >   Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Земун Борац - КК Младост Веба
(84840) 18.09.2023
Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Земун Борац
81
КК Младост Веба
75
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
18.09.2023
20:00:00
Хала Пинки
Немања Влаховић, Павле Шипка, . Делегат: Вукашин Курћубић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5