lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Житко Баскет - КК Колеџ Београд
(86784) 11.02.2024
Јуниори/Квалитетна лига
КК Житко Баскет
91
КК Колеџ Београд
81
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
11.02.2024
13:30:00
Спортски центар Кошутњак - велика сала
Немања Кривокућа, Милош Радивојевић. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5