lat|eng
Насловна > Резултати
ЈУНИОРИ/Квалитетна лига
1.КК Партизан141311159:95927
2.КК Жарково141131065:89325
3.КК Реал Београд141131109:93825
4.КК Визура14951093:100423
5.КК Риверс БМ15871238:120823
6.КК Младост Веба1486995:90122
7.КК Житко Баскет1477993:101021
8.КК Беко15691182:117821
9.КК Колеџ Београд14591090:110319
10.КК Торлак ОКК Београд144101040:112918
11.КК Беовук 7214212866:117216
12.КК Борац Земун14113838:117315
86795 КК Житко Баскет : КК Визура
29.02.2024
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Ђорђе Богојевић, Димитрије Карановић, Делегат: Александар Кнежевић
86796 КК Младост Веба : КК Партизан
86797 КК Борац Земун : КК Колеџ Београд
26.02.2024
18:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Ђорђе Богојевић, Алекса Игњатовић, Делегат: Горан Радовановић
86798 КК Жарково : КК Беовук 72
28.02.2024
21:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Марко Пауновић, Мирко Весковић, Делегат: Ђорђе Илић
86799 КК Беко : КК Риверс БМ 77 : 84
24.02.2024
13:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Никола Милорадовић, Душко Милаковић, Делегат: Александар Тодоровић
86800 КК Реал Београд : КК Торлак ОКК Београд
28.02.2024
15:00
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Лазар Костић, Видан Перуничић, Делегат: Александар Кнежевић
86711 КК Партизан : КК Торлак ОКК Београд 96 : 77
29.10.2023
16:30
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
Огњен Ћурчић, Александар Лазић, Делегат: Јелена Поповић
86712 КК Визура : КК Колеџ Београд 79 : 72
29.10.2023
16:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Предраг Ширко, Петар Јанкулоски, Делегат: Александар Кнежевић
86713 КК Житко Баскет : КК Беовук 72 84 : 58
31.10.2023
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Вук Иванчевић, Александар Петровић, Делегат: Милена Главан
86714 КК Младост Веба : КК Риверс БМ 82 : 84
31.10.2023
21:20
Спортски центар Мастер ( Цветна 4)
Немања Кривокућа, Тијана Војводић, Делегат: Горан Радовановић
86715 КК Борац Земун : КК Реал Београд 54 : 93
31.10.2023
17:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Лука Максимовић, Филип Младеновић, Делегат: Горан Радовановић
86716 КК Жарково : КК Беко 90 : 75
01.11.2023
21:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Кривокућа, Душко Милаковић, Делегат: Александар Варађан
86717 КК Партизан : КК Визура 81 : 71
07.11.2023
21:00
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
Димитрије Карановић, Далибор Шуштершић, Делегат: Александар Варађан
86718 КК Реал Београд : КК Жарково 58 : 56
08.11.2023
15:00
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Антоније Луковић, Душко Милаковић, Делегат: Александар Кнежевић
86719 КК Риверс БМ : КК Борац Земун 74 : 78
06.11.2023
18:50
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Лазар Костић, Душко Милаковић, Делегат: Горан Радовановић
86720 КК Беовук 72 : КК Младост Веба 60 : 73
06.11.2023
21:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Далибор Шуштершић, Александар Лазић, Делегат: Александар Толић
86721 КК Колеџ Београд : КК Житко Баскет 77 : 68
04.11.2023
14:00
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
Александар Петровић, Хелена Маринковић, Делегат: Ненад Николић
86722 КК Торлак ОКК Београд : КК Беко 90 : 95
09.11.2023
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Немања Кривокућа, Марко Богићевић, Делегат: Миодраг Цветковић
86723 КК Визура : КК Торлак ОКК Београд 71 : 64
13.11.2023
18:50
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Предраг Ширко, Немања Гојовић, Делегат: Бојан Драшкић
86724 КК Житко Баскет : КК Партизан 77 : 103
13.11.2023
12:30
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
Немања Кривокућа, Антоније Луковић, Делегат: Ђорђе Илић
86725 КК Младост Веба : КК Колеџ Београд 71 : 60
14.11.2023
21:20
Спортски центар Мастер ( Цветна 4)
Антоније Луковић, Димитрије Карановић, Делегат: Горан Радовановић
86726 КК Борац Земун : КК Беовук 72 74 : 75
10.11.2023
20:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Влаховић, Далибор Шуштершић, Делегат: Горан Радовановић
86727 КК Жарково : КК Риверс БМ 87 : 83
13.11.2023
21:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Влаховић, Мирко Весковић, Делегат: Александар Толић
86728 КК Беко : КК Реал Београд 84 : 75
16.11.2023
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Антоније Луковић, Димитрије Карановић, Делегат: Александар Тодоровић
86729 КК Партизан : КК Младост Веба 74 : 68
06.12.2023
21:20
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
Немања Кривокућа, Антоније Луковић, Делегат: Јелена Поповић
86730 КК Визура : КК Житко Баскет 81 : 76
19.11.2023
15:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Вук Иванчевић, Лазар Костић, Делегат: Милан Раденковић
86731 КК Риверс БМ : КК Беко 80 : 84
18.11.2023
13:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Мирко Весковић, Александар Лазић, Делегат: Ђорђе Илић
86732 КК Беовук 72 : КК Жарково 64 : 93
22.11.2023
21:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Димитрије Карановић, Далибор Шуштершић, Делегат: Слободан Каличанин
86733 КК Колеџ Београд : КК Борац Земун 96 : 65
19.11.2023
11:30
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
Душко Милаковић, Милош Радивојевић, Делегат: Борко Павловић
86734 КК Торлак ОКК Београд : КК Реал Београд 79 : 84
20.11.2023
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Стеван Гуџулић, Марко Пауновић, Делегат: Ђорђе Илић
86735 КК Житко Баскет : КК Торлак ОКК Београд 74 : 65
28.11.2023
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Димитрије Карановић, Далибор Шуштершић, Делегат: Александар Рашинац
86736 КК Младост Веба : КК Визура 60 : 80
28.11.2023
21:20
Спортски центар Мастер ( Цветна 4)
Мирко Весковић, Милош Димитријевић, Делегат: Алекса Симић
86737 КК Борац Земун : КК Партизан 51 : 88
26.11.2023
16:00
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
Милош Димитријевић, Антоније Луковић, Делегат: Јелена Поповић
86738 КК Жарково : КК Колеџ Београд 81 : 72
25.11.2023
20:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Антоније Луковић, Предраг Ширко, Делегат: Слободан Каличанин
86739 КК Беко : КК Беовук 72 93 : 58
26.11.2023
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Димитрије Карановић, Лазар Костић, Делегат: Александар Тодоровић
86740 КК Реал Београд : КК Риверс БМ 75 : 49
29.11.2023
15:00
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Далибор Шуштершић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Александар Кнежевић
86741 КК Партизан : КК Жарково 64 : 50
04.12.2023
21:20
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
Страхиња Стаменковић, Петар Јанкулоски, Делегат: Јелена Поповић
86742 КК Визура : КК Борац Земун 90 : 46
08.12.2023
15:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Лука Максимовић, Далибор Шуштершић, Делегат: Борко Павловић
86743 КК Житко Баскет : КК Младост Веба 55 : 68
05.12.2023
19:25
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Стеван Гуџулић, Александар Петровић, Делегат: Бојан Драшкић
86744 КК Беовук 72 : КК Реал Београд 55 : 70
04.12.2023
21:15
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Немања Кривокућа, Лазар Костић, Делегат: Небојша Лазаревић
86745 КК Колеџ Београд : КК Беко 89 : 83
03.12.2023
13:00
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
Мирко Весковић, Душко Милаковић, Делегат: Борко Павловић
86746 КК Торлак ОКК Београд : КК Риверс БМ 104 : 107
03.12.2023
14:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Александар Лазић, Тијана Војводић, Делегат: Никола Томић
86747 КК Младост Веба : КК Торлак ОКК Београд 71 : 63
14.12.2023
21:20
Спортски центар Мастер ( Цветна 4)
Лазар Костић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Горан Радовановић
86748 КК Борац Земун : КК Житко Баскет 64 : 76
12.12.2023
17:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Александар Лазић, Милош Лукић, Делегат: Горан Радовановић
86749 КК Жарково : КК Визура 67 : 55
10.12.2023
19:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Мирко Весковић, Вук Иванчевић, Делегат: Ђорђе Илић
86750 КК Беко : КК Партизан 65 : 86
14.12.2023
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Лука Максимовић, Душко Милаковић, Делегат: Александар Тодоровић
86751 КК Реал Београд : КК Колеџ Београд 72 : 62
12.12.2023
15:00
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Лука Максимовић, Душко Милаковић, Делегат: Александар Кнежевић
86752 КК Риверс БМ : КК Беовук 72 112 : 78
10.12.2023
15:50
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Душан Марчетић, Милош Лукић, Делегат: Александар Вранеш
86753 КК Партизан : КК Реал Београд 92 : 89
17.12.2023
13:30
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
Огњен Ћурчић, Душко Милаковић, Делегат: Јелена Поповић
86754 КК Визура : КК Беко 72 : 66
21.12.2023
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Стеван Савић, Александар Лазић, Делегат: Александар Тодоровић
86755 КК Житко Баскет : КК Жарково 60 : 55
21.12.2023
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Милан Благојевић
86756 КК Младост Веба : КК Борац Земун 65 : 47
19.12.2023
21:20
Спортски центар Мастер ( Цветна 4)
Вук Чанак, Милош Радивојевић, Делегат: Горан Радовановић
86757 КК Колеџ Београд : КК Риверс БМ 87 : 104
22.12.2023
17:30
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
Вук Стојановић, Лука Миљковић, Делегат: Ђорђе Илић
86758 КК Торлак ОКК Београд : КК Беовук 72 88 : 68
18.12.2023
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Страхиња Стаменковић, Никола Младеновић, Делегат: Бојан Драшкић
86759 КК Борац Земун : КК Торлак ОКК Београд 64 : 86
25.12.2023
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Предраг Ширко, Страхиња Стаменковић, Делегат: Горан Радовановић
86760 КК Жарково : КК Младост Веба 68 : 60
27.12.2023
21:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Никола Младеновић, Александар Лазић, Делегат: Небојша Лазаревић
86761 КК Беко : КК Житко Баскет 75 : 80
25.12.2023
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Немања Кривокућа, Лука Максимовић, Делегат: Александар Тодоровић
86762 КК Реал Београд : КК Визура 90 : 77
27.12.2023
15:00
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Мирко Весковић, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Кнежевић
86763 КК Риверс БМ : КК Партизан 89 : 91
25.12.2023
21:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Петар Јанковић, Далибор Шуштершић, Делегат: Јелена Поповић
86764 КК Беовук 72 : КК Колеџ Београд 53 : 102
24.12.2023
14:00
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
Немања Илић, Богдан Мрдељић, Делегат: Милан Благојевић
86765 КК Партизан : КК Беовук 72 90 : 65
23.01.2024
21:20
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
Немања Кривокућа, Мирко Весковић, Делегат: Јелена Поповић
86766 КК Визура : КК Риверс БМ 82 : 78
19.01.2024
21:50
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Душко Милаковић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Александар Вранеш
86767 КК Житко Баскет : КК Реал Београд 57 : 85
25.01.2024
16:30
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Огњен Ћурчић, Никола Младеновић, Делегат: Драгослав Веланац
86768 КК Младост Веба : КК Беко 86 : 70
20.01.2024
13:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Љубомир Марковић, Огњен Ћурчић, Делегат: Стеван Радић
86769 КК Борац Земун : КК Жарково 32 : 87
21.01.2024
16:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Огњен Ћурчић, Вук Иванчевић, Делегат: Александар Кнежевић
86770 КК Торлак ОКК Београд : КК Колеџ Београд 80 : 70
25.01.2024
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Мирко Весковић, Димитрије Карановић, Делегат: Зоран Нинков
86771 КК Жарково : КК Торлак ОКК Београд 91 : 47
30.01.2024
20:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Мирко Весковић, Немања Илић, Делегат: Урош Чукић
86772 КК Беко : КК Борац Земун 90 : 64
28.01.2024
13:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Љубомир Марковић, Далибор Шуштершић, Делегат: Александар Тодоровић
86773 КК Реал Београд : КК Младост Веба 80 : 72
31.01.2024
15:00
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Огњен Ћурчић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Александар Кнежевић
86774 КК Риверс БМ : КК Житко Баскет 63 : 58
30.01.2024
20:50
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Антоније Луковић, Марко Перовић, Делегат: Горан Радовановић
86775 КК Беовук 72 : КК Визура 53 : 84
29.01.2024
21:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Страхиња Стаменковић, Богдан Мрдељић, Делегат: Ђорђе Илић
86776 КК Колеџ Београд : КК Партизан 61 : 78
30.01.2024
20:00
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
Петар Јанкулоски, Петар Милановић, Делегат: Милан Благојевић
86777 КК Беко : КК Жарково 75 : 77
04.02.2024
16:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Стеван Гуџулић, Вук Иванчевић, Делегат: Александар Тодоровић
86778 КК Реал Београд : КК Борац Земун 90 : 66
05.02.2024
15:00
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Огњен Ћурчић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Александар Кнежевић
86779 КК Риверс БМ : КК Младост Веба 61 : 57
03.02.2024
15:50
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Стеван Гуџулић, Александар Лазић, Делегат: Горан Радовановић
86780 КК Беовук 72 : КК Житко Баскет 65 : 70
05.02.2024
21:15
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Марко Пауновић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Алекса Симић
86781 КК Колеџ Београд : КК Визура 103 : 102
04.02.2024
11:30
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
Вук Иванчевић, Мирко Весковић, Делегат: Милан Благојевић
86782 КК Торлак ОКК Београд : КК Партизан 53 : 75
03.02.2024
18:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Вук Иванчевић, Алекса Игњатовић, Делегат: Ђорђе Илић
86783 КК Визура : КК Партизан 76 : 71
12.02.2024
15:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Душко Милаковић, Лазар Костић, Делегат: Јован Чучуковић
86784 КК Житко Баскет : КК Колеџ Београд 91 : 81
11.02.2024
13:30
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Немања Кривокућа, Милош Радивојевић, Делегат: Бојан Драшкић
86785 КК Младост Веба : КК Беовук 72 86 : 41
15.02.2024
21:20
Спортски центар Мастер ( Цветна 4)
Душко Милаковић, Мирко Весковић, Делегат: Горан Радовановић
86786 КК Борац Земун : КК Риверс БМ 80 : 90
10.02.2024
16:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Видан Перуничић, Алекса Игњатовић, Делегат: Горан Радовановић
86787 КК Жарково : КК Реал Београд 75 : 68
14.02.2024
21:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Огњен Ћурчић, Антоније Луковић, Делегат: Ђорђе Илић
86788 КК Беко : КК Торлак ОКК Београд 90 : 67
11.02.2024
13:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Антоније Луковић, Андрија Гавриловић, Делегат: Александар Тодоровић
86789 КК Партизан : КК Житко Баскет 70 : 67
18.02.2024
13:30
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Димитрије Карановић, Мирко Весковић, Делегат: Александар Толић
86790 КК Реал Београд : КК Беко 80 : 60
20.02.2024
15:00
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Димитрије Карановић, Стеван Гуџулић, Делегат: Александар Кнежевић
86791 КК Риверс БМ : КК Жарково 80 : 88
20.02.2024
19:50
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Димитрије Карановић, Стеван Гуџулић, Делегат: Александар Вранеш
86792 КК Беовук 72 : КК Борац Земун 73 : 53
19.02.2024
21:15
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Алекса Симић
86793 КК Колеџ Београд : КК Младост Веба 58 : 76
17.02.2024
15:30
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Милан Благојевић
86794 КК Торлак ОКК Београд : КК Визура 77 : 73
18.02.2024
12:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Антоније Луковић, Никола Младеновић, Делегат: Зоран Нинков
86795 КК Житко Баскет : КК Визура
29.02.2024
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Ђорђе Богојевић, Димитрије Карановић, Делегат: Александар Кнежевић
86796 КК Младост Веба : КК Партизан
86797 КК Борац Земун : КК Колеџ Београд
26.02.2024
18:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Ђорђе Богојевић, Алекса Игњатовић, Делегат: Горан Радовановић
86798 КК Жарково : КК Беовук 72
28.02.2024
21:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Марко Пауновић, Мирко Весковић, Делегат: Ђорђе Илић
86799 КК Беко : КК Риверс БМ 77 : 84
24.02.2024
13:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Никола Милорадовић, Душко Милаковић, Делегат: Александар Тодоровић
86800 КК Реал Београд : КК Торлак ОКК Београд
28.02.2024
15:00
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Лазар Костић, Видан Перуничић, Делегат: Александар Кнежевић