lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

КАДЕТИ/2. лига/Група 2
1.КК Колеџ Београд222021966:132642
2.КК Планет Баскет221751823:148439
3.КК Церак 221661669:162138
4.КК Раднички (Обреновац)221571779:161137
5.КК Реал221481601:136536
6.КК Динамик БГ 2221391787:153435
7.КК Жарково 22212101606:155034
8.КК Абба (Барич)2211111550:150433
9.КК ИБЦ225171339:171227
10.КК Вук224181374:178426
11.БКК Раднички 3 (-3)224181299:162823
12.КК Рас 2221211273:194723
76665 КК Церак : КК Абба (Барич) 82 : 80
28.11.2021
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
76666 КК Раднички (Обреновац) : КК Вук 87 : 57
29.11.2021
20:40
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
76667 КК Жарково 2 : КК Рас 2 84 : 66
27.11.2021
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
76668 КК ИБЦ : КК Колеџ Београд 41 : 68
27.11.2021
15:40
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
76669 КК Динамик БГ 2 : БКК Раднички 3 76 : 79
27.11.2021
20:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
76670 КК Планет Баскет : КК Реал 82 : 74
09.12.2021
21:15
Лаза Костић ( Милентија Поповића 72)
76671 КК Церак : КК Раднички (Обреновац) 90 : 88
06.12.2021
22:00
14. Октобар ( Гочка 40)
76672 БКК Раднички 3 : КК Планет Баскет 85 : 98
04.12.2021
15:20
Хала Давид Калинић ( Станка Враза 44)
76673 КК Колеџ Београд : КК Динамик БГ 2 100 : 62
04.12.2021
13:00
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
76674 КК Рас 2 : КК ИБЦ 59 : 77
04.12.2021
17:30
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
76675 КК Вук : КК Жарково 2 58 : 68
05.12.2021
11:45
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
76676 КК Абба (Барич) : КК Реал 81 : 76
05.12.2021
19:30
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
76677 КК Раднички (Обреновац) : КК Абба (Барич) 75 : 66
11.12.2021
14:10
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
76678 КК Жарково 2 : КК Церак 57 : 77
11.12.2021
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
76679 КК ИБЦ : КК Вук 66 : 69
31.05.2022
21:45
Михајло Петровић Алас ( Господар Јованова 22)
76680 КК Динамик БГ 2 : КК Рас 2 111 : 59
12.12.2021
18:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
76681 КК Планет Баскет : КК Колеџ Београд 67 : 84
12.12.2021
13:15
Лаза Костић ( Милентија Поповића 72)
76682 КК Реал : БКК Раднички 3 77 : 64
12.12.2021
12:00
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
76683 КК Церак : КК ИБЦ 74 : 61
18.05.2022
21:55
Уједињене Нације ( Борова 8)
76684 КК Раднички (Обреновац) : КК Жарково 2 70 : 67
18.12.2021
12:40
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
76685 КК Колеџ Београд : КК Реал 98 : 56
18.12.2021
14:00
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
76686 КК Рас 2 : КК Планет Баскет 50 : 90
18.12.2021
21:00
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
76687 КК Вук : КК Динамик БГ 2 84 : 108
18.12.2021
13:45
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
76688 КК Абба (Барич) : БКК Раднички 3 72 : 49
18.12.2021
18:40
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
76689 КК Жарково 2 : КК Абба (Барич) 76 : 53
26.12.2021
15:40
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
76690 КК ИБЦ : КК Раднички (Обреновац) 71 : 109
27.05.2022
21:45
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
76691 КК Динамик БГ 2 : КК Церак 69 : 75
26.12.2021
16:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
76692 КК Планет Баскет : КК Вук 114 : 61
26.12.2021
13:15
Лаза Костић ( Милентија Поповића 72)
76693 КК Реал : КК Рас 2 96 : 54
27.12.2021
18:00
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
76694 БКК Раднички 3 : КК Колеџ Београд 54 : 79
26.12.2021
10:00
Хала Давид Калинић ( Станка Враза 44)
76695 КК Церак : КК Планет Баскет 83 : 81
30.05.2022
21:50
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
76696 КК Раднички (Обреновац) : КК Динамик БГ 2 78 : 71
22.01.2022
13:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
76697 КК Жарково 2 : КК ИБЦ 64 : 56
23.01.2022
16:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
76698 КК Рас 2 : БКК Раднички 3 88 : 103
31.05.2022
21:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
76699 КК Вук : КК Реал 55 : 76
26.01.2022
21:15
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
76700 КК Абба (Барич) : КК Колеџ Београд 61 : 104
26.01.2022
19:00
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
76701 КК ИБЦ : КК Абба (Барич) 53 : 64
16.02.2022
17:45
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
76702 КК Динамик БГ 2 : КК Жарково 2 96 : 62
29.01.2022
20:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
76703 КК Планет Баскет : КК Раднички (Обреновац) 75 : 76
30.01.2022
13:20
Лаза Костић ( Милентија Поповића 72)
76704 КК Реал : КК Церак 58 : 59
29.01.2022
20:30
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
76705 БКК Раднички 3 : КК Вук 78 : 79
14.02.2022
21:10
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
76706 КК Колеџ Београд : КК Рас 2 137 : 53
30.01.2022
10:00
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
76707 КК Церак : БКК Раднички 3 103 : 79
06.02.2022
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
76708 КК Раднички (Обреновац) : КК Реал 85 : 82
05.02.2022
11:40
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
76709 КК Жарково 2 : КК Планет Баскет 69 : 80
30.03.2022
21:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
76710 КК ИБЦ : КК Динамик БГ 2 52 : 74
05.02.2022
15:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
76711 КК Вук : КК Колеџ Београд 38 : 73
08.04.2022
21:20
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
76712 КК Абба (Барич) : КК Рас 2 86 : 60
08.05.2022
17:30
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
76713 КК Динамик БГ 2 : КК Абба (Барич) 77 : 67
12.02.2022
20:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
76714 КК Планет Баскет : КК ИБЦ 85 : 43
13.02.2022
13:20
Лаза Костић ( Милентија Поповића 72)
76715 КК Реал : КК Жарково 2 75 : 61
12.02.2022
20:30
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
76716 БКК Раднички 3 : КК Раднички (Обреновац) СР 0 : 20
службени резултат
01.01.2022
76717 КК Колеџ Београд : КК Церак 107 : 69
12.02.2022
12:30
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
76718 КК Рас 2 : КК Вук 71 : 75
13.02.2022
16:00
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
76719 КК Церак : КК Рас 2 85 : 42
22.05.2022
14:20
Јосиф Панчић ( Пожешка 52)
76720 КК Раднички (Обреновац) : КК Колеџ Београд 71 : 77
18.02.2022
15:15
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
76721 КК Жарково 2 : БКК Раднички 3 94 : 63
24.02.2022
21:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
76722 КК ИБЦ : КК Реал 43 : 72
20.02.2022
13:00
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
76723 КК Динамик БГ 2 : КК Планет Баскет 73 : 78
20.02.2022
20:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
76724 КК Абба (Барич) : КК Вук 90 : 45
20.02.2022
17:15
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
76725 КК Планет Баскет : КК Абба (Барич) 64 : 51
27.02.2022
13:20
Лаза Костић ( Милентија Поповића 72)
76726 КК Реал : КК Динамик БГ 2 68 : 78
27.02.2022
19:00
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
76727 БКК Раднички 3 : КК ИБЦ 65 : 78
26.05.2022
21:05
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
76728 КК Колеџ Београд : КК Жарково 2 73 : 63
25.05.2022
21:15
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
76729 КК Рас 2 : КК Раднички (Обреновац) 57 : 114
27.02.2022
20:50
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
76730 КК Вук : КК Церак 68 : 74
27.05.2022
21:15
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
76731 КК Реал : КК Планет Баскет 80 : 77
06.03.2022
19:30
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
76732 БКК Раднички 3 : КК Динамик БГ 2 СР 0 : 20
службени резултат
01.01.2022
76733 КК Колеџ Београд : КК ИБЦ 134 : 38
05.03.2022
13:00
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
76734 КК Рас 2 : КК Жарково 2 55 : 79
06.03.2022
20:30
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
76735 КК Вук : КК Раднички (Обреновац) 63 : 66
16.03.2022
21:15
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
76736 КК Абба (Барич) : КК Церак 85 : 76
05.03.2022
17:00
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
76737 КК Раднички (Обреновац) : КК Церак 94 : 71
26.05.2022
20:40
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
76738 КК Жарково 2 : КК Вук 68 : 62
13.03.2022
13:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
76739 КК ИБЦ : КК Рас 2 72 : 57
13.03.2022
15:30
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
76740 КК Динамик БГ 2 : КК Колеџ Београд 80 : 85
13.03.2022
16:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
76741 КК Планет Баскет : БКК Раднички 3 94 : 66
15.03.2022
21:15
Лаза Костић ( Милентија Поповића 72)
76742 КК Реал : КК Абба (Барич) 73 : 54
13.03.2022
18:00
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
76743 КК Церак : КК Жарково 2 81 : 78
20.03.2022
16:20
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
76744 БКК Раднички 3 : КК Реал СР 0 : 20
службени резултат
01.01.2022
76745 КК Колеџ Београд : КК Планет Баскет 73 : 65
19.03.2022
10:30
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
76746 КК Рас 2 : КК Динамик БГ 2 59 : 98
20.03.2022
21:00
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
76747 КК Вук : КК ИБЦ 66 : 75
20.03.2022
20:15
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
76748 КК Абба (Барич) : КК Раднички (Обреновац) 82 : 93
28.05.2022
17:30
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
76749 КК Жарково 2 : КК Раднички (Обреновац) 86 : 63
26.03.2022
10:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
76750 КК ИБЦ : КК Церак 72 : 80
27.03.2022
13:50
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
76751 КК Динамик БГ 2 : КК Вук 87 : 54
27.03.2022
16:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
76752 КК Планет Баскет : КК Рас 2 98 : 55
27.03.2022
13:20
Лаза Костић ( Милентија Поповића 72)
76753 КК Реал : КК Колеџ Београд 62 : 48
26.03.2022
18:00
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
76754 БКК Раднички 3 : КК Абба (Барич) 66 : 78
20.05.2022
20:35
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
76755 КК Церак : КК Динамик БГ 2 60 : 98
03.04.2022
17:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
76756 КК Раднички (Обреновац) : КК ИБЦ 87 : 75
03.04.2022
11:15
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
76757 КК Колеџ Београд : БКК Раднички 3 108 : 48
02.04.2022
13:00
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
76758 КК Рас 2 : КК Реал 33 : 90
03.04.2022
20:50
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
76759 КК Вук : КК Планет Баскет 69 : 95
01.04.2022
21:20
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
76760 КК Абба (Барич) : КК Жарково 2 58 : 64
03.04.2022
17:30
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
76761 КК ИБЦ : КК Жарково 2 55 : 79
10.04.2022
12:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
76762 КК Динамик БГ 2 : КК Раднички (Обреновац) 111 : 92
10.04.2022
14:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
76763 КК Планет Баскет : КК Церак 77 : 73
10.05.2022
21:15
Лаза Костић ( Милентија Поповића 72)
76764 КК Реал : КК Вук 88 : 53
09.04.2022
19:30
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
76765 БКК Раднички 3 : КК Рас 2 77 : 63
09.04.2022
20:15
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
76766 КК Колеџ Београд : КК Абба (Барич) 51 : 44
31.05.2022
19:30
Прва обреновачка (Обреновац) ( Милоша Обреновића 169)
76767 КК Церак : КК Реал 65 : 57
25.05.2022
21:50
Уједињене Нације ( Борова 8)
76768 КК Раднички (Обреновац) : КК Планет Баскет 64 : 85
17.04.2022
17:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
76769 КК Жарково 2 : КК Динамик БГ 2 96 : 94
18.04.2022
21:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
76770 КК Рас 2 : КК Колеџ Београд 47 : 86
16.04.2022
20:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
76771 КК Вук : БКК Раднички 3 63 : 73
16.04.2022
12:15
Хала Давид Калинић ( Станка Враза 44)
76772 КК Абба (Барич) : КК ИБЦ 82 : 72
27.04.2022
20:20
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
76773 КК Динамик БГ 2 : КК ИБЦ 88 : 52
08.05.2022
14:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
76774 КК Планет Баскет : КК Жарково 2 91 : 81
17.05.2022
21:15
Лаза Костић ( Милентија Поповића 72)
76775 КК Реал : КК Раднички (Обреновац) 91 : 69
07.05.2022
19:30
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
76776 БКК Раднички 3 : КК Церак 58 : 69
08.05.2022
16:00
Хала Давид Калинић ( Станка Враза 44)
76777 КК Колеџ Београд : КК Вук 123 : 73
06.05.2022
21:15
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
76778 КК Рас 2 : КК Абба (Барич) 62 : 81
10.05.2022
21:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
76779 КК Церак : КК Колеџ Београд 73 : 64
28.05.2022
18:20
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
76780 КК Раднички (Обреновац) : БКК Раднички 3 98 : 64
14.05.2022
20:15
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
76781 КК Жарково 2 : КК Реал 68 : 70
14.05.2022
16:10
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
76782 КК ИБЦ : КК Планет Баскет 53 : 82
14.05.2022
13:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
76783 КК Вук : КК Рас 2 57 : 50
18.05.2022
21:15
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
76784 КК Абба (Барич) : КК Динамик БГ 2 87 : 74
15.05.2022
17:30
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
76785 КК Планет Баскет : КК Динамик БГ 2 81 : 65
22.05.2022
13:15
Лаза Костић ( Милентија Поповића 72)
76786 КК Реал : КК ИБЦ 94 : 61
22.05.2022
17:00
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
76787 БКК Раднички 3 : КК Жарково 2 68 : 78
22.05.2022
18:00
Хала Давид Калинић ( Станка Враза 44)
76788 КК Колеџ Београд : КК Раднички (Обреновац) 108 : 97
22.05.2022
13:00
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
76789 КК Рас 2 : КК Церак 71 : 68
24.05.2022
21:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
76790 КК Вук : КК Абба (Барич) 48 : 72
22.05.2022
20:00
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
76791 КК Церак : КК Вук 82 : 77
29.05.2022
14:20
Јосиф Панчић ( Пожешка 52)
76792 КК Раднички (Обреновац) : КК Рас 2 83 : 62
29.05.2022
16:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
76793 КК Жарково 2 : КК Колеџ Београд 64 : 86
29.05.2022
17:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
76794 КК ИБЦ : БКК Раднички 3 73 : 60
29.05.2022
12:30
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
76795 КК Динамик БГ 2 : КК Реал 77 : 66
28.05.2022
17:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
76796 КК Абба (Барич) : КК Планет Баскет 56 : 64
29.05.2022
19:15
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)