lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

КАДЕТИ/2. лига/Група 1
1.КК Бањица Мега202001700:129340
2.КК Сава211831753:133539
3.КК Визура 2191451424:106833
4.КК Борац Земун191091121:116029
5.КК Рас 181081218:103828
6.КК Партизан НИС 217981134:118126
7.КК Победник 011187111056:118225
8.ОКК Београд 2204161167:145724
9.БКК Раднички 21679997:108623
10.КК Беостарс 05203171249:160023
11.КК Сурчин Добановци18513975:121823
12.КК Колубара ЛА 2003164121074:125020
76653 КК Сава : ОКК Београд 2 106 : 41
21.05.2022
11:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76654 КК Сурчин Добановци : КК Борац Земун
01.01.2022
76655 КК Беостарс 05 : КК Бањица Мега 55 : 93
22.05.2022
12:20
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
76656 КК Победник 011 : КК Визура 2
24.05.2022
21:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
76657 КК Колубара ЛА 2003 : КК Рас
23.05.2022
21:30
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
76658 КК Партизан НИС 2 : БКК Раднички 2
76533 КК Рас : БКК Раднички 2 82 : 57
27.11.2021
13:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
76534 КК Визура 2 : КК Партизан НИС 2 80 : 50
28.11.2021
20:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
76535 КК Бањица Мега : КК Колубара ЛА 2003 109 : 64
27.11.2021
15:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
76536 КК Борац Земун : КК Победник 011 54 : 48
28.11.2021
16:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
76537 ОКК Београд 2 : КК Беостарс 05 65 : 51
28.11.2021
16:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
76538 КК Сава : КК Сурчин Добановци 66 : 48
27.11.2021
13:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76539 КК Рас : КК Визура 2 53 : 48
04.12.2021
21:00
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
76540 КК Беостарс 05 : КК Сава 53 : 71
05.12.2021
12:20
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
76541 КК Победник 011 : ОКК Београд 2 79 : 62
04.12.2021
11:25
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
76542 КК Колубара ЛА 2003 : КК Борац Земун 52 : 61
04.12.2021
15:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
76543 КК Партизан НИС 2 : КК Бањица Мега 84 : 102
05.12.2021
11:00
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
76544 БКК Раднички 2 : КК Сурчин Добановци 73 : 49
05.12.2021
18:50
Хала Давид Калинић ( Станка Враза 44)
76545 КК Визура 2 : БКК Раднички 2 67 : 49
12.12.2021
12:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
76546 КК Бањица Мега : КК Рас 87 : 70
17.05.2022
21:20
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
76547 КК Борац Земун : КК Партизан НИС 2 50 : 30
08.12.2021
20:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
76548 ОКК Београд 2 : КК Колубара ЛА 2003 58 : 70
12.12.2021
14:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
76549 КК Сава : КК Победник 011 88 : 49
12.12.2021
10:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76550 КК Сурчин Добановци : КК Беостарс 05 56 : 36
29.12.2021
21:35
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
76551 КК Рас : КК Борац Земун 61 : 29
18.12.2021
19:20
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
76552 КК Визура 2 : КК Бањица Мега 52 : 69
21.12.2021
15:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
76553 КК Победник 011 : КК Сурчин Добановци 56 : 48
18.12.2021
11:30
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
76554 КК Колубара ЛА 2003 : КК Сава 70 : 96
18.12.2021
19:30
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
76555 КК Партизан НИС 2 : ОКК Београд 2 71 : 57
20.12.2021
21:00
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
76556 БКК Раднички 2 : КК Беостарс 05 68 : 52
18.12.2021
16:40
Хала Давид Калинић ( Станка Враза 44)
76557 КК Бањица Мега : БКК Раднички 2 80 : 73
11.05.2022
21:20
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
76558 КК Борац Земун : КК Визура 2 58 : 52
25.12.2021
12:30
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
76559 ОКК Београд 2 : КК Рас 60 : 57
25.12.2021
13:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
76560 КК Сава : КК Партизан НИС 2 86 : 68
18.01.2022
16:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76561 КК Сурчин Добановци : КК Колубара ЛА 2003 35 : 50
13.04.2022
21:30
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
76562 КК Беостарс 05 : КК Победник 011 52 : 66
25.12.2021
12:40
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
76563 КК Рас : КК Сава 49 : 61
09.04.2022
14:50
Уједињене Нације ( Борова 8)
76564 КК Визура 2 : ОКК Београд 2 87 : 72
18.02.2022
17:20
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
76565 КК Бањица Мега : КК Борац Земун 79 : 66
23.01.2022
18:30
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
76566 КК Колубара ЛА 2003 : КК Беостарс 05
01.01.2022
76567 КК Партизан НИС 2 : КК Сурчин Добановци 74 : 72
23.01.2022
14:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
76568 БКК Раднички 2 : КК Победник 011
76569 КК Борац Земун : БКК Раднички 2 50 : 38
30.01.2022
14:30
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
76570 ОКК Београд 2 : КК Бањица Мега 64 : 87
29.01.2022
18:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
76571 КК Сава : КК Визура 2 94 : 95
29.01.2022
13:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76572 КК Сурчин Добановци : КК Рас
25.05.2022
21:20
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
76573 КК Беостарс 05 : КК Партизан НИС 2 63 : 73
30.01.2022
12:45
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
76574 КК Победник 011 : КК Колубара ЛА 2003 57 : 55
29.01.2022
11:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
76575 КК Рас : КК Беостарс 05 89 : 65
06.02.2022
16:20
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
76576 КК Визура 2 : КК Сурчин Добановци 86 : 49
07.05.2022
13:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
76577 КК Бањица Мега : КК Сава 103 : 86
05.02.2022
19:30
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
76578 КК Борац Земун : ОКК Београд 2 53 : 48
05.02.2022
11:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
76579 КК Партизан НИС 2 : КК Победник 011
76580 БКК Раднички 2 : КК Колубара ЛА 2003
76581 ОКК Београд 2 : БКК Раднички 2 60 : 67
12.02.2022
15:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
76582 КК Сава : КК Борац Земун 75 : 58
02.03.2022
20:10
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
76583 КК Сурчин Добановци : КК Бањица Мега 59 : 70
13.02.2022
14:30
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
76584 КК Беостарс 05 : КК Визура 2 57 : 74
13.02.2022
12:30
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
76585 КК Победник 011 : КК Рас 59 : 58
15.02.2022
21:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
76586 КК Колубара ЛА 2003 : КК Партизан НИС 2 87 : 104
13.02.2022
10:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
76587 КК Рас : КК Колубара ЛА 2003 73 : 63
19.02.2022
15:00
Уједињене Нације ( Борова 8)
76588 КК Визура 2 : КК Победник 011 91 : 55
20.02.2022
14:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
76589 КК Бањица Мега : КК Беостарс 05 107 : 87
19.02.2022
19:30
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
76590 КК Борац Земун : КК Сурчин Добановци 51 : 59
23.02.2022
20:10
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
76591 ОКК Београд 2 : КК Сава 56 : 76
20.02.2022
11:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
76592 БКК Раднички 2 : КК Партизан НИС 2
76593 КК Сава : БКК Раднички 2 86 : 61
26.02.2022
13:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76594 КК Сурчин Добановци : ОКК Београд 2 63 : 55
26.02.2022
14:30
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
76595 КК Беостарс 05 : КК Борац Земун 60 : 64
26.02.2022
12:20
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
76596 КК Победник 011 : КК Бањица Мега 42 : 68
01.03.2022
21:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
76597 КК Колубара ЛА 2003 : КК Визура 2 41 : 81
27.02.2022
13:30
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
76598 КК Партизан НИС 2 : КК Рас 61 : 64
27.02.2022
15:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
76599 КК Сурчин Добановци : КК Сава 60 : 78
05.03.2022
14:00
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
76600 КК Беостарс 05 : ОКК Београд 2 73 : 63
09.03.2022
21:40
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
76601 КК Победник 011 : КК Борац Земун 72 : 66
05.03.2022
11:45
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
76602 КК Колубара ЛА 2003 : КК Бањица Мега
01.01.2022
76603 КК Партизан НИС 2 : КК Визура 2 45 : 65
05.03.2022
11:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
76604 БКК Раднички 2 : КК Рас 53 : 49
21.05.2022
20:45
Хала Давид Калинић ( Станка Враза 44)
76605 КК Визура 2 : КК Рас
76606 КК Бањица Мега : КК Партизан НИС 2 73 : 61
12.03.2022
14:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
76607 КК Борац Земун : КК Колубара ЛА 2003 88 : 47
13.03.2022
10:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
76608 ОКК Београд 2 : КК Победник 011 84 : 74
13.03.2022
16:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
76609 КК Сава : КК Беостарс 05 113 : 72
12.03.2022
10:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76610 КК Сурчин Добановци : БКК Раднички 2
76611 КК Рас : КК Бањица Мега 65 : 67
22.03.2022
21:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
76612 КК Беостарс 05 : КК Сурчин Добановци 68 : 59
24.03.2022
21:40
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
76613 КК Победник 011 : КК Сава 48 : 63
19.03.2022
11:40
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
76614 КК Колубара ЛА 2003 : ОКК Београд 2 59 : 61
20.03.2022
14:45
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
76615 КК Партизан НИС 2 : КК Борац Земун 76 : 66
19.03.2022
10:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
76616 БКК Раднички 2 : КК Визура 2 36 : 84
22.05.2022
20:00
Хала Давид Калинић ( Станка Враза 44)
76617 КК Бањица Мега : КК Визура 2 67 : 65
28.03.2022
21:20
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
76618 КК Борац Земун : КК Рас 64 : 62
27.03.2022
15:30
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
76619 ОКК Београд 2 : КК Партизан НИС 2 60 : 65
27.03.2022
09:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
76620 КК Сава : КК Колубара ЛА 2003 101 : 70
27.03.2022
15:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76621 КК Сурчин Добановци : КК Победник 011 50 : 45
27.03.2022
12:00
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
76622 КК Беостарс 05 : БКК Раднички 2 87 : 92
26.03.2022
13:30
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
76623 КК Рас : ОКК Београд 2 90 : 52
02.04.2022
14:40
Уједињене Нације ( Борова 8)
76624 КК Визура 2 : КК Борац Земун 69 : 56
03.04.2022
15:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
76625 КК Победник 011 : КК Беостарс 05 67 : 68
02.04.2022
11:50
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
76626 КК Колубара ЛА 2003 : КК Сурчин Добановци 77 : 81
03.04.2022
14:45
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
76627 КК Партизан НИС 2 : КК Сава 62 : 87
03.05.2022
16:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76628 БКК Раднички 2 : КК Бањица Мега 69 : 87
03.04.2022
15:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
76629 КК Борац Земун : КК Бањица Мега 68 : 70
14.04.2022
21:30
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
76630 ОКК Београд 2 : КК Визура 2 49 : 71
18.05.2022
20:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
76631 КК Сава : КК Рас 68 : 64
15.05.2022
12:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76632 КК Сурчин Добановци : КК Партизан НИС 2 58 : 70
10.04.2022
13:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
76633 КК Беостарс 05 : КК Колубара ЛА 2003 73 : 103
10.04.2022
11:20
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
76634 КК Победник 011 : БКК Раднички 2 58 : 56
03.05.2022
21:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
76635 КК Рас : КК Сурчин Добановци 76 : 34
19.04.2022
21:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
76636 КК Визура 2 : КК Сава 69 : 74
16.04.2022
14:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
76637 КК Бањица Мега : ОКК Београд 2 92 : 42
18.04.2022
21:20
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
76638 КК Колубара ЛА 2003 : КК Победник 011 94 : 92
05.05.2022
19:00
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
76639 КК Партизан НИС 2 : КК Беостарс 05 84 : 63
16.04.2022
10:30
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
76640 БКК Раднички 2 : КК Борац Земун 59 : 65
07.05.2022
16:15
Хала Давид Калинић ( Станка Враза 44)
76641 ОКК Београд 2 : КК Борац Земун
76642 КК Сава : КК Бањица Мега 75 : 85
07.05.2022
11:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76643 КК Сурчин Добановци : КК Визура 2 49 : 82
11.05.2022
21:20
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
76644 КК Беостарс 05 : КК Рас 69 : 87
08.05.2022
13:30
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
76645 КК Победник 011 : КК Партизан НИС 2 48 : 56
07.05.2022
10:45
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
76646 КК Колубара ЛА 2003 : БКК Раднички 2 72 : 80
08.05.2022
14:50
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
76647 КК Рас : КК Победник 011 69 : 41
14.05.2022
21:00
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
76648 КК Визура 2 : КК Беостарс 05 106 : 45
14.05.2022
19:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
76649 КК Бањица Мега : КК Сурчин Добановци 105 : 46
15.05.2022
15:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
76650 КК Борац Земун : КК Сава 54 : 103
22.05.2022
11:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76651 КК Партизан НИС 2 : КК Колубара ЛА 2003
76652 БКК Раднички 2 : ОКК Београд 2 66 : 58
15.05.2022
16:00
Хала Давид Калинић ( Станка Враза 44)
76653 КК Сава : ОКК Београд 2 106 : 41
21.05.2022
11:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76654 КК Сурчин Добановци : КК Борац Земун
01.01.2022
76655 КК Беостарс 05 : КК Бањица Мега 55 : 93
22.05.2022
12:20
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
76656 КК Победник 011 : КК Визура 2
24.05.2022
21:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
76657 КК Колубара ЛА 2003 : КК Рас
23.05.2022
21:30
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
76658 КК Партизан НИС 2 : БКК Раднички 2