lat|eng
Насловна   >   Сениори/3.МРЛ Центар   >   КК Колеџ Београд - КК Барајево Бамби
(62327) 10.06.2019
Сениори/3.МРЛ Центар
КК Колеџ Београд
60
КК Барајево Бамби
64
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
10.06.2019
21:15:00
Хала Железник
Марко Јевђић, Лука Максић. Делегат: Љиљана Перуничић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5