lat|eng
Насловна   >   Сениори/3.МРЛ Центар   >   КК Беостил - КК Шампион БГД
(62328) 09.06.2019
Сениори/3.МРЛ Центар
КК Беостил
76
КК Шампион БГД
70
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
09.06.2019
17:45:00
Отв. терен ОШ Браћа Јерковић
Дамјан Ратковић, Михајло Гаврилоски. Делегат: Борис Иванов

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5