lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Барајево Бамби - КК Умка Џез
(62691) 23.11.2019
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Барајево Бамби
70
КК Умка Џез
91
(14:22, 18:23, 18:23, 20:23)
23.11.2019
21:20:00
Балон средње школе (Барајево)
Немања Гојовић, Душан Симић. Делегат: Борко Павловић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5