lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Младеновац - КК Астра
(62694) 26.11.2019
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Младеновац
70
КК Астра
74
(13:24, 14:20, 21:10, 22:20)
26.11.2019
21:30:00
Спортски центар (Младеновац)
Александар Јовановски, Петар Јанкулоски. Делегат: Александар Толић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5