lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Риверс БМ - КК Церак
(62692) 23.11.2019
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Риверс БМ
73
КК Церак
51
(22:9, 19:13, 15:22, 17:7)
23.11.2019
16:20:00
Хала Визура
Петар Милановић, Лука Максић. Делегат: Жељко Делић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5