lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Риверс БМ - КК Умка Џез
(62699) 07.12.2019
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Риверс БМ
99
КК Умка Џез
80
(22:13, 26:14, 20:28, 31:25)
07.12.2019
16:20:00
Хала Визура
Александар Јовановски, Дамјан Ратковић. Делегат: Вукашин Курћубић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5