lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Барајево Бамби - КК Вива
(62700) 08.12.2019
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Барајево Бамби
60
КК Вива
106
(19:25, 16:33, 11:26, 14:22)
08.12.2019
14:30:00
Балон средње школе (Барајево)
Филип Конатар, Душко Милаковић. Делегат: Жељко Делић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5