lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Мондо Баскет - КК Астра
(62702) 08.12.2019
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Мондо Баскет
82
КК Астра
110
(16:28, 22:25, 22:37, 22:20)
08.12.2019
19:20:00
Граовац (Батајница)
Милош Јоксимовић, Лазар Ђуришић. Делегат: Милена Главан

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5