lat|eng
Насловна   >   Сениори/1МРЛ Центар   >   КК Беовук 72 - КК Земун
(78778) 19.11.2022
Сениори/1МРЛ Центар
КК Беовук 72
88
КК Земун
81
(22:20, 21:23, 26:21, 19:17)
19.11.2022
21:00:00
Хала Визура Спорт
Милош Јоксимовић, Петар Јанкулоски. Делегат: Александар Толић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5