lat|eng
Насловна   >   Сениори/1МРЛ Центар   >   КК Торлак ОКК Београд - КК Веба Баскет
(78779) 20.11.2022
Сениори/1МРЛ Центар
КК Торлак ОКК Београд
97
КК Веба Баскет
84
(15:19, 35:26, 16:20, 31:19)
20.11.2022
12:20:00
Хала Радивој Кораћ
Милош Прица, Далибор Шуштершић. Делегат: Милан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5