lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

СЕНИОРИ/1МРЛ Центар/Група 1
1.КК Реал Београд121201126:90924
2.КК Торлак ОКК Београд12751073:98619
3.КК Веба Баскет12751007:93619
4.КК Беовук 721174914:88718
5.КК Земун1266975:100518
6.КК Визура1147892:90815
7.КК Раднички (Обреновац)12210905:111014
8.КК Жарково12210926:107714
78805 КК Визура : КК Жарково
31.01.2023
15:50
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Никола Ђокић, Лука Џомбић, Делегат: Александар Толић
78806 КК Земун : КК Беовук 72
01.02.2023
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Прица, Петар Јанкулоски, Делегат: Александар Тодоровић
78807 КК Веба Баскет : КК Торлак ОКК Београд
30.01.2023
21:40
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Ђурђић, Петар Јанковић, Делегат: Слободан Каличанин
78808 КК Раднички (Обреновац) : КК Реал Београд
29.01.2023
16:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Драган Јаковљевић, Душко Милаковић, Делегат: Милан Кумбара
78757 КК Беовук 72 : КК Жарково 99 : 79
(28:19, 33:18, 23:16, 15:26)
18.10.2022
21:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Ђурђић, Петар Јанковић, Делегат: Милан Тодоровић
78758 КК Торлак ОКК Београд : КК Визура 89 : 85
(21:19, 22:19, 13:30, 33:17)
15.10.2022
16:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Филип Младеновић, Марко Богићевић, Делегат: Горан Радовановић
78759 КК Реал Београд : КК Земун 88 : 58
(26:18, 19:8, 23:21, 20:11)
16.10.2022
20:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Милош Јоксимовић, Далибор Шуштершић, Делегат: Бојан Драшкић
78760 КК Раднички (Обреновац) : КК Веба Баскет 61 : 82
(18:16, 12:31, 19:15, 12:20)
16.10.2022
17:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Никола Ђокић, Никола Благојевић, Делегат: Жељко Делић
78761 КК Жарково : КК Веба Баскет 74 : 98
23.10.2022
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Јоксимовић, Александар Петровић, Делегат: Слободан Каличанин
78762 КК Земун : КК Раднички (Обреновац) 99 : 72
(27:16, 29:19, 20:23, 23:14)
21.10.2022
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Прица, Душко Милаковић, Делегат: Горан Радовановић
78763 КК Визура : КК Реал Београд 78 : 82
(16:27, 22:25, 23:20, 17:10)
26.10.2022
17:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Никола Ђокић, Марко Богићевић, Делегат: Вукашин Курћубић
78764 КК Беовук 72 : КК Торлак ОКК Београд 98 : 93
(31:22, 24:28, 27:19, 16:24)
26.10.2022
20:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Милош Ђурђић, Вук Стојановић, Делегат: Милан Кумбара
78765 КК Торлак ОКК Београд : КК Жарково 93 : 75
(18:23, 20:16, 32:13, 23:23)
29.10.2022
12:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Петар Јанковић, Александар Петровић, Делегат: Тијана Брнић
78766 КК Реал Београд : КК Беовук 72 87 : 73
(28:26, 20:22, 18:9, 21:16)
30.10.2022
20:45
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Милош Прица, Александар Лазић, Делегат: Предраг Ђикановић
78767 КК Раднички (Обреновац) : КК Визура 103 : 111
(19:27, 29:33, 23:15, 25:21, 7:15)
30.10.2022
12:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Никола Младеновић, Марко Вукчевић, Делегат: Жељко Делић
78768 КК Веба Баскет : КК Земун 66 : 79
(23:17, 16:9, 15:26, 12:27)
02.11.2022
21:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Ђурђић, Филип Младеновић, Делегат: Милан Тодоровић
78769 КК Жарково : КК Земун 79 : 80
(18:23, 24:16, 24:17, 13:24)
05.11.2022
19:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Никола Младеновић, Петар Јанкулоски, Делегат: Милан Кумбара
78770 КК Визура : КК Веба Баскет 72 : 69
(21:26, 23:13, 12:16, 16:14)
08.11.2022
14:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Лазар Костић, Вук Иванчевић, Делегат: Жељко Делић
78771 КК Беовук 72 : КК Раднички (Обреновац) 90 : 78
(25:18, 23:28, 21:17, 21:15)
05.11.2022
21:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Далибор Шуштершић, Хелена Маринковић, Делегат: Никола Томић
78772 КК Торлак ОКК Београд : КК Реал Београд 90 : 98
(23:26, 20:23, 26:22, 21:27)
08.11.2022
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Драган Јаковљевић, Петар Јанковић, Делегат: Горан Радовановић
78773 КК Реал Београд : КК Жарково 102 : 71
(29:21, 27:21, 19:16, 27:13)
13.11.2022
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Лазар Костић, Никола Благојевић, Делегат: Вукашин Курћубић
78774 КК Раднички (Обреновац) : КК Торлак ОКК Београд 75 : 89
(18:18, 20:19, 19:33, 18:19)
16.11.2022
22:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Милош Јоксимовић, Лука Џомбић, Делегат: Предраг Ђикановић
78775 КК Веба Баскет : КК Беовук 72 83 : 81
(28:11, 16:26, 18:15, 21:29)
11.11.2022
21:40
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Драган Јаковљевић, Вук Иванчевић, Делегат: Тијана Брнић
78776 КК Земун : КК Визура 84 : 72
(16:21, 28:10, 24:24, 16:17)
13.11.2022
21:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Ђурђић, Александар Лазић, Делегат: Горан Радовановић
78777 КК Жарково : КК Визура 72 : 87
(11:25, 18:19, 25:27, 18:16)
19.11.2022
19:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Филип Младеновић, Вук Иванчевић, Делегат: Ђорђе Илић
78778 КК Беовук 72 : КК Земун 88 : 81
(22:20, 21:23, 26:21, 19:17)
19.11.2022
21:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Милош Јоксимовић, Петар Јанкулоски, Делегат: Александар Толић
78779 КК Торлак ОКК Београд : КК Веба Баскет 97 : 84
(15:19, 35:26, 16:20, 31:19)
20.11.2022
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Милош Прица, Далибор Шуштершић, Делегат: Милан Тодоровић
78780 КК Реал Београд : КК Раднички (Обреновац) 105 : 78
(22:26, 32:19, 22:19, 29:14)
20.11.2022
20:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Милош Ђурђић, Александар Петровић, Делегат: Слободан Каличанин
78781 КК Раднички (Обреновац) : КК Жарково 92 : 81
(25:18, 17:18, 20:26, 30:19)
25.01.2022
20:40
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Милош Прица, Никола Ђокић, Делегат: Бојан Драшкић
78782 КК Веба Баскет : КК Реал Београд 89 : 100
(27:21, 20:28, 16:33, 26:18)
27.11.2022
14:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Јоксимовић, Александар Лазић, Делегат: Жељко Делић
78783 КК Земун : КК Торлак ОКК Београд 88 : 91
(25:11, 22:22, 17:26, 17:22, 7:10)
27.11.2022
21:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Никола Младеновић, Далибор Шуштершић, Делегат: Милан Тодоровић
78784 КК Визура : КК Беовук 72
27.01.2023
17:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Милош Ђурђић, Лука Џомбић, Делегат: Никола Томић
78785 КК Жарково : КК Беовук 72 68 : 77
(17:17, 19:18, 21:17, 11:25)
04.12.2022
16:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Милош Прица, Душко Милаковић, Делегат: Вукашин Курћубић
78786 КК Визура : КК Торлак ОКК Београд 69 : 77
(10:16, 19:23, 13:27, 27:11)
03.12.2022
14:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Лазар Костић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Предраг Ђикановић
78787 КК Земун : КК Реал Београд 74 : 96
(17:21, 16:33, 19:20, 22:22)
04.12.2022
21:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Александар Бошковић, Петар Јанковић, Делегат: Тијана Брнић
78788 КК Веба Баскет : КК Раднички (Обреновац) 103 : 47
(24:12, 21:6, 27:14, 31:15)
03.12.2022
14:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Никола Младеновић, Хелена Маринковић, Делегат: Жељко Делић
78789 КК Веба Баскет : КК Жарково 86 : 79
(20:19, 19:22, 28:15, 19:23)
09.12.2022
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Драган Јаковљевић, Вук Стојановић, Делегат: Александар Толић
78790 КК Раднички (Обреновац) : КК Земун 87 : 96
(24:20, 25:22, 21:23, 17:31)
19.01.2022
20:45
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Далибор Шуштершић, Вук Иванчевић, Делегат: Александар Тодоровић
78791 КК Реал Београд : КК Визура 90 : 76
(25:15, 17:16, 20:21, 28:24)
11.12.2022
20:00
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Никола Благојевић, Петар Јанкулоски, Делегат: Ђорђе Илић
78792 КК Торлак ОКК Београд : КК Беовук 72 72 : 79
(15:22, 21:18, 13:18, 23:21)
11.12.2022
14:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Милош Јоксимовић, Вук Иванчевић, Делегат: Вукашин Курћубић
78793 КК Жарково : КК Торлак ОКК Београд 91 : 89
(19:32, 24:20, 23:16, 25:21)
18.12.2022
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Александар Бошковић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Слободан Каличанин
78794 КК Беовук 72 : КК Реал Београд 76 : 98
(22:20, 18:20, 17:29, 19:29)
17.12.2022
21:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Драган Јаковљевић, Лука Џомбић, Делегат: Милан Тодоровић
78795 КК Визура : КК Раднички (Обреновац) 70 : 91
(19:18, 28:18, 10:24, 13:31)
23.12.2022
17:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Далибор Шуштершић, Хелена Маринковић, Делегат: Александар Тодоровић
78796 КК Земун : КК Веба Баскет 87 : 80
(22:22, 22:13, 21:25, 22:20)
21.12.2022
21:40
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Јоксимовић, Павле Цветић, Делегат: Горан Радовановић
78797 КК Земун : КК Жарково 77 : 92
(15:27, 26:18, 15:28, 21:19)
24.12.2022
18:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Драган Јаковљевић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Вукашин Курћубић
78798 КК Веба Баскет : КК Визура 79 : 78
(20:16, 16:21, 19:24, 24:17)
27.12.2022
21:30
Спортски центар Мастер ( Цветна 4)
Никола Ђокић, Александар Петровић, Делегат: Горан Радовановић
78799 КК Раднички (Обреновац) : КК Беовук 72 60 : 72
(15:32, 15:17, 18:11, 12:12)
21.12.2022
20:45
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Милош Ђурђић, Лука Џомбић, Делегат: Предраг Ђикановић
78800 КК Реал Београд : КК Торлак ОКК Београд 83 : 81
(22:14, 23:18, 19:27, 19:22)
25.12.2022
20:00
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Далибор Шуштершић, Никола Благојевић, Делегат: Никола Томић
78801 КК Жарково : КК Реал Београд 65 : 97
(10:32, 10:21, 20:24, 25:20)
22.01.2023
18:45
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Ђурђић, Александар Петровић, Делегат: Милан Тодоровић
78802 КК Торлак ОКК Београд : КК Раднички (Обреновац) 112 : 61
(34:11, 24:17, 28:17, 26:16)
21.01.2023
14:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Драган Јаковљевић, Душко Милаковић, Делегат: Бојан Драшкић
78803 КК Беовук 72 : КК Веба Баскет 81 : 88
(16:32, 27:20, 16:18, 22:18)
21.01.2023
15:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Никола Ђокић, Никола Благојевић, Делегат: Жељко Делић
78804 КК Визура : КК Земун 94 : 72
(22:15, 27:19, 17:14, 28:24)
23.01.2023
15:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Никола Младеновић, Петар Јанковић, Делегат: Тијана Брнић
78805 КК Визура : КК Жарково
31.01.2023
15:50
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Никола Ђокић, Лука Џомбић, Делегат: Александар Толић
78806 КК Земун : КК Беовук 72
01.02.2023
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Прица, Петар Јанкулоски, Делегат: Александар Тодоровић
78807 КК Веба Баскет : КК Торлак ОКК Београд
30.01.2023
21:40
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Ђурђић, Петар Јанковић, Делегат: Слободан Каличанин
78808 КК Раднички (Обреновац) : КК Реал Београд
29.01.2023
16:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Драган Јаковљевић, Душко Милаковић, Делегат: Милан Кумбара