lat|eng
Насловна   >   Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Беко - КК Земун Борац
(84836) 15.09.2023
Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Беко
93
КК Земун Борац
99
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
15.09.2023
21:30:00
Хала Пинки
Марко Пауновић, Далибор Шуштершић, . Делегат: Вукашин Курћубић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5