lat|eng
Насловна > Архива резултата
ПИОНИРИ/Бараж 1/16 Регионална лига У14
2544 КК Торлак 2 : КК Беовук 72 - 2 СР 0 : 20
службени резултат
01.01.2019
2545 КК Чубура 2 : КК Црвена Звезда МТС 2 46 : 87
07.04.2019
14:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
2546 КК Рас 6 : КК Церак 5 20 : 124
06.04.2019
14:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
2547 КК Визура 4 : КК Сурчин Добановци 2 28 : 60
06.04.2019
16:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
2548 КК Церак 6 : КК Рас 5 38 : 57
10.04.2019
21:00
Ђорђе Крстић ( Живка Настића Бабе 12)
2549 КК Рас 7 : КК Визура 3 37 : 79
07.04.2019
10:15
Ђура Јакшић ( Канарево Брдо 2)
2550 КК Скадарлија 2 : КК Сава 3 39 : 62
06.04.2019
11:10
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
2551 КК Абба (Барич) : КК Нови Београд 7 - 2 66 : 65
07.04.2019
11:00
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
2552 КК Борац Земун 2 : КК Беко 6 46 : 62
08.04.2019
21:35
Раде Кончар (Земун) ( Златиборска 44)
2553 КК Лазаревац 2 : ШКК Звездара 2 40 : 70
06.04.2019
12:00
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
2554 КК Баск : КК Вива 2 40 : 119
06.04.2019
15:00
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
2555 КК Нови Београд 7 - 3 : КК Див Баскет 2 34 : 60
06.04.2019
11:45
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
2556 КК Мондо Баскет 3 : КК Шампион БГД 2 56 : 46
07.04.2019
16:30
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
2557 КК Земун Фитофармација 5 : КК ЛА Баскет 2 43 : 41
07.04.2019
09:45
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
2558 КК Младост 2 : КК Ас Баскет 3 54 : 67
07.04.2019
15:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
2559 КК ББ Баскет (Младеновац) 2 : КК Офи Баскет 2 66 : 61
13.04.2019
20:15
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
2560 КК Беовук 72 - 2 : КК Торлак 2 СР 20 : 0
службени резултат
01.01.2019
2561 КК Црвена Звезда МТС 2 : КК Чубура 2 125 : 56
13.04.2019
12:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
2562 КК Церак 5 : КК Рас 6 83 : 16
14.04.2019
17:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
2563 КК Сурчин Добановци 2 : КК Визура 4 46 : 39
14.04.2019
13:00
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
2564 КК Рас 5 : КК Церак 6 80 : 34
13.04.2019
14:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
2565 КК Визура 3 : КК Рас 7 101 : 52
13.04.2019
12:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
2566 КК Сава 3 : КК Скадарлија 2 69 : 40
07.04.2019
10:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
2567 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Абба (Барич) 73 : 35
14.04.2019
15:15
Спортски центар 11. Април ( Аутопут за Загреб 2)
2568 КК Беко 6 : КК Борац Земун 2 82 : 44
11.04.2019
21:25
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
2569 ШКК Звездара 2 : КК Лазаревац 2 СР 20 : 0
службени резултат
13.04.2019
18:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
2570 КК Вива 2 : КК Баск 75 : 57
14.04.2019
17:00
Јован Дучић ( Милентија Поповића 16)
2571 КК Див Баскет 2 : КК Нови Београд 7 - 3 88 : 33
14.04.2019
13:15
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
2572 КК Шампион БГД 2 : КК Мондо Баскет 3 57 : 49
15.04.2019
20:10
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
2573 КК ЛА Баскет 2 : КК Земун Фитофармација 5 59 : 48
13.04.2019
18:15
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
2574 КК Ас Баскет 3 : КК Младост 2 80 : 48
14.04.2019
13:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
2575 КК Офи Баскет 2 : КК ББ Баскет (Младеновац) 2 74 : 59
11.04.2019
21:30
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)