lat|eng
Насловна > Архива резултата
Група: | 1 | 2 |

ЈУНИОРИ/Регионална лига/Група 1
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Веба Баскет16142120797723030
2.КК Мондо Баскет1614296375520830
3.КК Слодес 2161061190102316726
4.КК Жарково 216106117499617826
5.КК Блокови1688102710121524
6.КК Скадарлија166109471031-8422
7.КК Барајево165118611159-29821
8.КК Баново Брдо163139501093-14319
9.КК Умка Џез162147541027-27318
58960 КК Слодес 2 : КК Баново Брдо 97 : 73
15.11.2018
11:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
58961 КК Веба Баскет : КК Умка Џез 77 : 49
10.11.2018
09:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
58962 КК Жарково 2 : КК Блокови 68 : 69
11.11.2018
12:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
58963 КК Барајево : КК Скадарлија 47 : 41
15.11.2018
21:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
КК Мондо Баскет - слободна екипа
58964 КК Мондо Баскет : КК Слодес 2 65 : 51
18.11.2018
16:00
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
58965 КК Блокови : КК Барајево 98 : 44
17.11.2018
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
58966 КК Умка Џез : КК Жарково 2 52 : 68
18.11.2018
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
58967 КК Баново Брдо : КК Веба Баскет 80 : 86
18.11.2018
16:30
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
КК Скадарлија - слободна екипа
58970 КК Веба Баскет : КК Мондо Баскет 49 : 55
25.11.2018
12:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
58971 КК Жарково 2 : КК Баново Брдо 79 : 58
25.11.2018
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
58972 КК Барајево : КК Умка Џез 65 : 63
27.11.2018
21:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
58973 КК Скадарлија : КК Блокови 72 : 67
25.11.2018
11:40
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
КК Слодес 2 - слободна екипа
58974 КК Мондо Баскет : КК Жарково 2 62 : 51
01.12.2018
14:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
58975 КК Слодес 2 : КК Веба Баскет 82 : 96
02.12.2018
11:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
58976 КК Умка Џез : КК Скадарлија 59 : 56
02.12.2018
13:20
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
58977 КК Баново Брдо : КК Барајево 63 : 37
01.12.2018
13:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
КК Блокови - слободна екипа
58980 КК Жарково 2 : КК Слодес 2 83 : 85
09.12.2018
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
58981 КК Барајево : КК Мондо Баскет 32 : 66
17.12.2018
20:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
58982 КК Скадарлија : КК Баново Брдо 67 : 52
08.12.2018
12:00
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
58983 КК Блокови : КК Умка Џез 61 : 60
08.12.2018
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
КК Веба Баскет - слободна екипа