lat|eng
Насловна > Архива резултата
СЕНИОРИ/1.МРЛ Центар
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.БКК Раднички201821770134542538
2.КК Слодес201821843144939438
3.КК Борац Земун201461570145811234
4.КК Беко201371622140521733
5.КК Раднички (Обреновац)20101016691697-2830
6.КК Барајево2091114721571-9929
7.КК Борча20911155615431329
8.КК Житко Баскет2071314381699-26127
9.КК Еко Спорт2051514901679-18925
10.КК Торлак2041615051784-27924
11.КК Астра2031713731678-30523
56887 БКК Раднички : КК Раднички (Обреновац) 98 : 73
(22:21, 24:21, 27:14, 25:17)
13.10.2018
16:30
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Марко Шошкић, Марко Перовић, Делегат: Урош Чукић
56888 КК Борча : КК Беко 72 : 80
(17:24, 15:20, 22:19, 18:17)
12.10.2018
18:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Петар Крал, Павле Шипка, Делегат: Владимир Живановић
56890 КК Торлак : КК Еко Спорт 85 : 75
(22:18, 24:21, 19:17, 20:19)
13.10.2018
13:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
Милош Ђурђић, Милош З. Димитријевић, Делегат: Зоран Божовић
56891 КК Житко Баскет : КК Борац Земун 67 : 89
(18:22, 12:27, 23:19, 14:21)
14.10.2018
14:20
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Саша Крсмановић, Милош Прица, Делегат: Никола Томић
56892 КК Барајево : КК Астра 74 : 65
(10:16, 15:13, 29:13, 20:23)
14.10.2018
12:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Небојша Перовић, Немања Кривокућа, Делегат: Слободан Павлица
КК Слодес - слободна екипа
56881 БКК Раднички : КК Борча 74 : 63
(16:6, 18:31, 20:13, 20:13)
21.10.2018
15:00
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Петар Милановић, Делегат: Миодраг Алексић
56882 КК Борац Земун : КК Барајево 70 : 58
(19:18, 22:17, 17:12, 12:11)
20.10.2018
15:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Прица, Огњен Ћурчић, Делегат: Слободан Тодоровић
56883 КК Еко Спорт : КК Житко Баскет 80 : 66
(15:17, 23:11, 17:16, 25:22)
21.10.2018
17:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Милош Ђурђић, Лука Максимовић, Делегат: Никола Шошкић
56885 КК Беко : КК Слодес 78 : 83
(21:21, 26:20, 18:24, 13:18)
19.10.2018
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Саша Крсмановић, Марко Шошкић, Делегат: Милан Тодоровић
56886 КК Раднички (Обреновац) : КК Астра 91 : 68
(21:15, 26:16, 16:21, 28:16)
20.10.2018
19:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Петар Крал, Никола Ђокић, Делегат: Предраг Ђикановић
КК Торлак - слободна екипа
56875 КК Борча : КК Раднички (Обреновац) 105 : 91
(22:28, 27:30, 27:19, 29:14)
27.10.2018
16:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Саша Крсмановић, Никола Чимбуровић, Делегат: Ђорђе Илић
56876 КК Слодес : БКК Раднички 85 : 76
(22:18, 21:14, 15:26, 15:15, 12:3)
27.10.2018
13:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Немања Радовић, Немања Ковачевић, Делегат: Владимир Живановић
56877 КК Торлак : КК Беко 65 : 85
(19:22, 16:23, 12:15, 18:25)
25.10.2018
21:20
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
Марко Перовић, Делегат: Зоран Ружић
56879 КК Барајево : КК Еко Спорт 78 : 71
(10:22, 23:15, 28:14, 17:20)
28.10.2018
12:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Петар Крал, Павле Шипка, Делегат: Зоран Божовић
56880 КК Астра : КК Борац Земун 69 : 80
(14:12, 13:25, 20:20, 22:23)
27.10.2018
14:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Марко Шошкић, Небојша Перовић, Делегат: Слободан Павлица
КК Житко Баскет - слободна екипа
56869 БКК Раднички : КК Торлак 96 : 70
(19:25, 30:11, 24:17, 23:17)
03.11.2018
17:00
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Александар Бошковић, Филип Балешевић, Делегат: Никола Шошкић
56870 КК Борча : КК Слодес 70 : 85
(18:27, 21:20, 18:21, 13:17)
02.11.2018
18:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Пајић, Петар Милановић, Делегат: Урош Чукић
56871 КК Еко Спорт : КК Астра 85 : 77
(21:18, 30:20, 22:13, 12:26)
02.11.2018
20:10
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Милош З. Димитријевић, Делегат: Миодраг Алексић
56873 КК Беко : КК Житко Баскет 100 : 61
(23:21, 30:17, 25:8, 22:15)
02.11.2018
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Боривоје Ружић, Филип Младеновић, Делегат: Слободан Тодоровић
56874 КК Раднички (Обреновац) : КК Борац Земун 93 : 79
(24:22, 27:17, 20:21, 22:19)
03.11.2018
20:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Драган Јаковљевић, Огњен Дабић, Делегат: Никола Томић
КК Барајево - слободна екипа
56863 КК Слодес : КК Раднички (Обреновац) 96 : 55
(22:12, 24:10, 26:22, 24:11)
10.11.2018
13:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Милош Ђурђић, Александар Бошковић, Делегат: Зоран Ружић
56864 КК Торлак : КК Борча 79 : 84
(22:20, 31:20, 12:23, 14:21)
10.11.2018
13:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
Петар Крал, Марко Шошкић, Делегат: Ђорђе Илић
56865 КК Житко Баскет : БКК Раднички 50 : 92
(15:24, 16:17, 5:22, 14:29)
13.11.2018
19:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Пајић, Стеван Гуџулић, Делегат: Слободан Павлица
56866 КК Барајево : КК Беко 65 : 79
(24:26, 11:16, 20:23, 10:14)
09.11.2018
20:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Драган Јаковљевић, Милош Прица, Делегат: Милан Тодоровић
56868 КК Борац Земун : КК Еко Спорт 91 : 68
(22:6, 15:28, 30:13, 24:21)
10.11.2018
20:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Саша Крсмановић, Боривоје Ружић, Делегат: Владимир Живановић
КК Астра - слободна екипа