lat|eng
Насловна > Архива резултата
Група: | 1 | 2 |

ПИОНИРИ/2. лига/Група 1
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Беовук 7222202149693556142
2.КК Мондо Баскет 221841459102343640
3.КК Динамик БГ221751553135619739
4.КК Беостарс 05221661335112221338
5.КК Ол Стар (-1)2213912571265-834
6.КК Беостајл22111113751401-2633
7.КК Сурчин Добановци22101211801352-17232
8.КК Беко 22281412931371-7830
9.КК Земун Фитофармација 22271511731266-9329
10.КК Борча2261613241568-24428
11.КК ИБЦ (-1)2251710521217-16526
12.КК Жарково 2221219601581-62123
58473 КК Динамик БГ : КК Сурчин Добановци 76 : 58
04.11.2018
15:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
58474 КК Ол Стар : КК Земун Фитофармација 2 73 : 58
04.11.2018
13:15
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
58475 КК Беостајл : КК Беко 2 91 : 83
04.11.2018
17:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
58476 КК Беостарс 05 : КК Мондо Баскет 43 : 39
09.11.2018
20:15
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
58477 КК Беовук 72 : КК Борча 79 : 26
06.11.2018
20:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
58478 КК ИБЦ : КК Жарково 2 65 : 37
03.11.2018
12:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
58479 КК Динамик БГ : КК Ол Стар 75 : 57
10.11.2018
18:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
58480 КК Борча : КК ИБЦ 68 : 62
13.11.2018
20:35
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
58481 КК Мондо Баскет : КК Беовук 72 41 : 88
11.11.2018
13:30
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
58482 КК Беко 2 : КК Беостарс 05 43 : 63
16.11.2018
20:30
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
58483 КК Земун Фитофармација 2 : КК Беостајл 57 : 54
14.11.2018
20:15
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
58484 КК Сурчин Добановци : КК Жарково 2 74 : 34
11.11.2018
12:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
58485 КК Ол Стар : КК Сурчин Добановци 69 : 62
18.11.2018
13:15
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
58486 КК Беостајл : КК Динамик БГ 69 : 86
17.11.2018
16:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
58487 КК Беостарс 05 : КК Земун Фитофармација 2 59 : 44
17.11.2018
12:15
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
58488 КК Беовук 72 : КК Беко 2 84 : 30
20.11.2018
20:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
58489 КК ИБЦ : КК Мондо Баскет 46 : 56
17.11.2018
19:40
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
58490 КК Жарково 2 : КК Борча 47 : 54
18.11.2018
16:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
58491 КК Динамик БГ : КК Беостарс 05 64 : 69
24.11.2018
18:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
58492 КК Ол Стар : КК Беостајл 75 : 69
25.11.2018
13:15
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
58493 КК Мондо Баскет : КК Жарково 2 73 : 35
25.11.2018
19:30
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
58494 КК Беко 2 : КК ИБЦ 70 : 43
24.11.2018
13:20
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
58495 КК Земун Фитофармација 2 : КК Беовук 72 39 : 71
25.11.2018
14:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
58496 КК Сурчин Добановци : КК Борча 87 : 79
24.11.2018
12:00
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
58497 КК Беостајл : КК Сурчин Добановци 75 : 61
02.12.2018
16:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
58498 КК Беостарс 05 : КК Ол Стар 52 : 46
01.12.2018
12:15
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
58499 КК Беовук 72 : КК Динамик БГ 71 : 44
02.12.2018
12:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
58500 КК ИБЦ : КК Земун Фитофармација 2 42 : 56
06.12.2018
21:30
Михајло Петровић Алас ( Господар Јованова 22)
58501 КК Жарково 2 : КК Беко 2 38 : 85
02.12.2018
10:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
58502 КК Борча : КК Мондо Баскет 50 : 95
04.12.2018
20:40
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)