lat|eng
Насловна > Архива резултата
Група: | 1 | 2 |

СЕНИОРИ/2.МРЛ Центар/Група 1
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК ЛА Баскет141131225105117425
2.КК Жарково 214113114710757225
3.КК Младеновац14113110097312725
4.КК Борча 214771148103411421
5.КК Умка Џез14689891039-5020
6.КК Веба Баскет146810551062-720
7.КК Сава143119551072-11717
8.КК Барајево Бамби141138731186-31315
56625 КК Барајево Бамби : КК Борча 2 52 : 76
(11:25, 5:23, 15:21, 21:7)
06.10.2018
20:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Марко Пауновић, Филип Конатар, Делегат: Бојан Драшкић
56626 КК Жарково 2 : КК Веба Баскет 81 : 71
(20:14, 24:20, 18:14, 19:23)
06.10.2018
18:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Александар Петровић, Никола Милосављевић , Делегат: Жељко Делић
56627 КК Младеновац : КК Сава 83 : 45
(31:9, 21:17, 19:12, 12:7)
07.10.2018
18:20
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Немања Илић, Антоније Луковић, Делегат: Александар Тодоровић
56628 КК ЛА Баскет : КК Умка Џез 77 : 66
(15:14, 23:16, 14:21, 25:15)
06.10.2018
17:00
Нова хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Милош Јоксимовић, Димитрије Миладиновић, Делегат: Вукашин Курћубић
56629 КК Борча 2 : КК Умка Џез 96 : 63
(18:15, 26:21, 23:19, 29:8)
13.10.2018
17:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Немања Илић, Петар Димић, Делегат: Борко Павловић
56630 КК Сава : КК ЛА Баскет 67 : 97
(17:25, 14:23, 16:22, 20:27)
14.10.2018
15:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Марко Пауновић, Антоније Луковић, Делегат: Александар Толић
56631 КК Веба Баскет : КК Младеновац 63 : 80
(17:21, 21:21, 12:24, 13:14)
14.10.2018
12:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Милош Лукић, Никола Милосављевић , Делегат: Александар Тодоровић
56632 КК Барајево Бамби : КК Жарково 2 78 : 84
14.10.2018
15:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Немања Илић, Никола Мирковић, Делегат: Александар Вранеш
56633 КК Жарково 2 : КК Борча 2 93 : 88
(16:22, 22:21, 24:19, 21:21, 10:5)
19.10.2018
17:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Јоксимовић, Антоније Луковић, Делегат: Александар Толић
56634 КК Младеновац : КК Барајево Бамби 73 : 62
(16:13, 23:18, 15:19, 19:12)
11.11.2018
18:20
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Александар Јовановски, Филип Конатар, Делегат: Слободан Каличанин
56635 КК ЛА Баскет : КК Веба Баскет 94 : 77
(20:17, 26:19, 29:15, 19:26)
11.11.2018
12:30
Нова хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Марко Пауновић, Антоније Луковић, Делегат: Јован Чучуковић
56636 КК Умка Џез : КК Сава 75 : 64
(21:10, 23:25, 16:14, 15:15)
11.11.2018
13:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Немања Илић, Димитрије Стојановић, Делегат: Вукашин Курћубић
56637 КК Борча 2 : КК Сава 87 : 66
(28:9, 20:21, 19:17, 20:19)
27.10.2018
17:25
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Милош Лукић, Петар Димић, Делегат: Милена Главан
56638 КК Веба Баскет : КК Умка Џез 73 : 86
(12:21, 13:18, 26:19, 22:28)
28.10.2018
12:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Александар Јовановски, Лука Драгомировић, Делегат: Светлана Миладинов
56639 КК Барајево Бамби : КК ЛА Баскет 76 : 87
(25:27, 18:15, 17:22, 16:23)
28.10.2018
15:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Димитрије Миладиновић, Петар Димић, Делегат: Борко Павловић
56640 КК Жарково 2 : КК Младеновац 78 : 74
(13:27, 21:12, 21:12, 23:23)
26.10.2018
17:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Никола Ристић, Филип Конатар, Делегат: Синиша Шарбајић
56641 КК Младеновац : КК Борча 2 87 : 63
(18:21, 26:9, 19:16, 24:17)
03.11.2018
16:00
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Димитрије Миладиновић, Стефан Дојчиновић, Делегат: Бојан Драшкић
56642 КК ЛА Баскет : КК Жарково 2 102 : 67
(17:16, 26:12, 25:23, 34:16)
03.11.2018
17:00
Нова хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Милош Јоксимовић, Лука Драгомировић, Делегат: Петар Јанковић
56643 КК Умка Џез : КК Барајево Бамби 87 : 69
(25:19, 30:16, 16:16, 16:18)
04.11.2018
20:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Милош Лукић, Немања Гојовић, Делегат: Александар Толић
56644 КК Сава : КК Веба Баскет 81 : 75
(16:22, 24:23, 21:17, 20:13)
03.11.2018
10:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Немања Илић, Петар Димић, Делегат: Борко Павловић