lat|eng
Насловна > Архива резултата
КАДЕТИ/Бараж 1/16 Регионална лига
2814 КК Див Баскет 2 : КК Коњарник 52 : 74
25.05.2019
20:00
Милан Ракић ( Војвођанска 62)
2815 ОКК Београд 2 : КК Мондо Баскет 2 61 : 93
23.05.2019
20:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
2816 КК Земун Фитофармација 4 : КК Радивој Кораћ 41 : 55
23.05.2019
21:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
2817 КК Рас : КК Скадарлија 51 : 71
22.05.2019
21:20
Спортски центар Раковица ( Вишевачка 2)
2818 КК Барајево Бамби : КК Шампион БГД 58 : 68
23.05.2019
20:40
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
2819 КК Младеновац : КК ББ Баскет (Младеновац) 34 : 79
25.05.2019
12:30
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
2820 КК Церак 2 : КК Флеш 2 41 : 50
24.05.2019
21:15
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
2821 КК Слодес 2 : ШКК Звездара 2 61 : 68
25.05.2019
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
2822 КК Земун Фитофармација 3 : КК Ас Баскет 50 : 58
25.05.2019
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
2823 КК Ол Стар : КК Визура 3 42 : 66
24.05.2019
21:00
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
2824 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Победник 011 - 2 76 : 29
23.05.2019
21:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
2825 КК Шутер 2 : КК Борча 80 : 60
24.05.2019
21:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
2826 КК Церак 4 : КК Сурчин Добановци 52 : 59
23.05.2019
21:10
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
2827 КК Беко 2 : КК Борац Земун 70 : 60
23.05.2019
21:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
2828 КК Див Баскет : КК Младост 2 76 : 52
25.05.2019
14:15
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
2829 КК Сава 3 : КК Динамик БГ 2 77 : 86
24.05.2019
16:10
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
2830 КК Коњарник : КК Див Баскет 2 77 : 62
26.05.2019
21:15
Текстилна школа ( Војислава Илића 88)
2831 КК Мондо Баскет 2 : ОКК Београд 2 79 : 63
25.05.2019
16:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
2832 КК Радивој Кораћ : КК Земун Фитофармација 4 49 : 35
26.05.2019
12:15
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
2833 КК Скадарлија : КК Рас 75 : 37
25.05.2019
11:20
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
2834 КК Шампион БГД : КК Барајево Бамби 59 : 46
25.05.2019
12:00
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
2835 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Младеновац 102 : 54
26.05.2019
18:20
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
2836 КК Флеш 2 : КК Церак 2 73 : 28
26.05.2019
16:10
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
2837 ШКК Звездара 2 : КК Слодес 2 57 : 47
26.05.2019
14:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
2838 КК Ас Баскет : КК Земун Фитофармација 3 56 : 30
26.05.2019
11:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
2839 КК Визура 3 : КК Ол Стар 101 : 37
26.05.2019
12:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
2840 КК Победник 011 - 2 : КК Нови Београд 7 - 2 81 : 74
25.05.2019
09:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
2841 КК Борча : КК Шутер 2 74 : 74
26.05.2019
14:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
2842 КК Сурчин Добановци : КК Церак 4 58 : 45
25.05.2019
13:30
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
2843 КК Борац Земун : КК Беко 2 87 : 69
27.05.2019
21:30
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
2844 КК Младост 2 : КК Див Баскет 58 : 45
26.05.2019
11:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
2845 КК Динамик БГ 2 : КК Сава 3 98 : 68
26.05.2019
14:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)