lat|eng
Насловна > Архива резултата
СЕНИОРИ/2.МРЛ Плеј-аут
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.ШКК Звездара14113108510048125
2.КК Жарково 2141131185106611925
3.КК Борча 214104114097916124
4.КК Церак147710129377521
5.КК Младост 214689561018-6220
6.КК Сава БТЦ144109811028-4718
7.КК Барајево Бамби144108941072-17818
8.КК Баск143119541103-14917
62251 КК Жарково 2 : КК Баск 103 : 74
(22:15, 32:15, 26:21, 23:23)
22.02.2019
16:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Јоксимовић, Лука Максић, Делегат: Ненад Радосављевић
62252 КК Борча 2 : КК Церак 63 : 76
(20:21, 18:19, 20:22, 5:14)
23.02.2019
19:25
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Милош Лукић, Момчило Лутовац, Делегат: Јован Чучуковић
62253 КК Сава БТЦ : ШКК Звездара 59 : 70
(13:16, 13:12, 14:13, 19:29)
24.02.2019
13:00
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Димитрије Миладиновић, Петар Димић, Делегат: Јован Чучуковић
62254 КК Барајево Бамби : КК Младост 2 70 : 48
(22:9, 23:10, 14:14, 11:15)
24.02.2019
14:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Марко Пауновић, Никола Милосављевић , Делегат: Александар Вранеш
62255 КК Баск : КК Младост 2 54 : 70
(13:17, 11:14, 18:17, 12:22)
01.01.2019
62256 ШКК Звездара : КК Барајево Бамби 72 : 43
(22:11, 17:14, 11:14, 22:4)
03.03.2019
16:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Александар Петровић, Лука Максић, Делегат: Борко Павловић
62257 КК Церак : КК Сава БТЦ 76 : 63
(20:23, 29:13, 11:10, 16:17)
02.03.2019
15:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Лазар Костић, Стефан Дојчиновић, Делегат: Светлана Миладинов
62258 КК Жарково 2 : КК Борча 2 93 : 88
(16:22, 22:21, 24:19, 21:21, 10:5)
01.01.2019
62259 КК Борча 2 : КК Баск 88 : 73
(24:15, 18:21, 24:12, 22:25)
03.03.2019
16:25
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Димитрије Стојановић, Немања Гојовић, Делегат: Бојан Драшкић
62260 КК Сава БТЦ : КК Жарково 2 65 : 78
(23:18, 18:26, 10:18, 14:16)
01.01.2019
62261 КК Барајево Бамби : КК Церак 58 : 100
(19:15, 9:26, 20:36, 10:23)
09.03.2019
14:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Милош Јоксимовић, Петар Димић, Делегат: Јован Чучуковић
62262 КК Младост 2 : ШКК Звездара 100 : 62
(27:21, 23:6, 29:12, 21:23)
01.01.2019
62263 КК Баск : ШКК Звездара 85 : 93
(23:19, 15:11, 18:19, 20:27, 9:17)
01.01.2019
62264 КК Церак : КК Младост 2 77 : 50
(16:18, 25:13, 13:10, 23:9)
01.01.2019
62265 КК Жарково 2 : КК Барајево Бамби 85 : 60
(24:11, 19:9, 23:26, 19:14)
01.01.2019
62266 КК Борча 2 : КК Сава БТЦ 87 : 66
(28:9, 20:21, 19:17, 20:19)
01.01.2019
62267 КК Сава БТЦ : КК Баск 65 : 81
(16:27, 13:17, 14:22, 22:15)
09.03.2019
14:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Марко Пауновић, Лука Драгомировић, Делегат: Борко Павловић
62268 КК Барајево Бамби : КК Борча 2 52 : 76
(11:25, 5:23, 15:21, 21:7)
01.01.2019
62269 КК Младост 2 : КК Жарково 2 75 : 95
(21:32, 15:27, 19:17, 20:19)
06.03.2019
16:45
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Димитрије Миладиновић, Антоније Луковић, Делегат: Жељко Делић
62270 ШКК Звездара : КК Церак 49 : 60
(9:17, 12:16, 22:12, 6:15)
01.01.2019