lat|eng
Насловна > Архива резултата
СЕНИОРИ/2.МРЛ Суперлига
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК ЛА Баскет14104122811389024
2.КК Витез14104110494915524
3.КК Рас14951188107711123
4.КК Визура1477125411965821
5.КК Младеновац14779911080-8921
6.КК Веба Баскет145910701172-10219
7.КК Ас Баскет144109391027-8818
8.КК Умка Џез144109551090-13518
62215 КК Ас Баскет : КК Визура 70 : 68
(25:20, 16:20, 17:14, 12:14)
01.01.2019
62216 КК ЛА Баскет : КК Рас 99 : 106
(18:23, 26:23, 28:23, 19:22, 8:15)
26.03.2019
21:25
Уједињене Нације ( Борова 8)
Димитрије Миладиновић, Антоније Луковић, Делегат:
62217 КК Младеновац : КК Витез 63 : 56
(21:14, 10:17, 15:10, 17:15)
09.03.2019
20:15
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Милош Попић, Александар Петровић, Делегат: Вукашин Курћубић
62218 КК Умка Џез : КК Веба Баскет 74 : 81
(21:15, 13:25, 26:20, 14:21)
01.01.2019
62219 КК Веба Баскет : КК Ас Баскет 75 : 58
(26:15, 14:16, 17:12, 18:15)
21.03.2019
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Димитрије Миладиновић, Филип Конатар, Делегат: Бојан Драшкић
62220 КК Витез : КК Умка Џез 67 : 66
(21:10, 15:24, 11:16, 20:16)
17.03.2019
12:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Милош Јоксимовић, Предраг Несторовић, Делегат: Милена Главан
62221 КК Рас : КК Младеновац 79 : 58
(19:12, 23:10, 18:16, 19:20)
19.03.2019
21:25
Уједињене Нације ( Борова 8)
Милош Лукић, Немања Видаковић, Делегат: Александар Толић
62222 КК Визура : КК ЛА Баскет 85 : 93
(18:30, 25:25, 22:23, 20:15)
17.03.2019
15:15
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Милош Попић, Марко Пауновић, Делегат: Светлана Миладинов
62223 КК Ас Баскет : КК ЛА Баскет 62 : 80
(17:17, 3:23, 19:20, 23:20)
23.03.2019
11:35
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
Милош Лукић, Петар Димић, Делегат: Слободан Каличанин
62224 КК Визура : КК Младеновац 96 : 79
(30:20, 16:25, 22:19, 28:15)
23.03.2019
16:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Милош Јоксимовић, Димитрије Стојановић, Делегат: Жељко Делић
62225 КК Рас : КК Умка Џез 105 : 64
(28:13, 22:14, 30:21, 25:16)
24.03.2019
20:20
Спортски центар Раковица ( Вишевачка 2)
Милош Попић, Лазар Костић, Делегат: Јован Чучуковић
62226 КК Витез : КК Веба Баскет 96 : 51
(26:16, 26:12, 23:7, 21:16)
24.03.2019
15:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Марко Пауновић, Предраг Несторовић, Делегат: Јован Чучуковић
62227 КК Витез : КК Ас Баскет 64 : 52
(10:12, 23:14, 13:14, 18:12)
01.01.2019
62228 КК Веба Баскет : КК Рас 79 : 64
(26:17, 18:17, 20:24, 15:6)
09.04.2019
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Илић, Лазар Костић, Делегат: Александар Тодоровић
62229 КК Умка Џез : КК Визура 68 : 105
(15:21, 16:28, 17:28, 20:28)
11.04.2019
16:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Милош Лукић, Никола Милосављевић , Делегат: Александар Тодоровић
62230 КК Младеновац : КК ЛА Баскет 97 : 88
(17:24, 24:20, 20:24, 36:20)
01.01.2019
62231 КК Ас Баскет : КК Младеновац 70 : 61
(11:18, 14:16, 23:9, 22:18)
31.03.2019
10:20
Хала спортова Ранко Жеравица (Н.Бгд) ( Париске Комуне 16)
Александар Јовановски, Лука Драгомировић, Делегат: Бојан Драшкић
62232 КК ЛА Баскет : КК Умка Џез 77 : 66
(15:14, 23:16, 14:21, 25:15)
01.01.2019
62233 КК Визура : КК Веба Баскет 99 : 74
(29:15, 18:17, 23:27, 29:15)
10.04.2019
16:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Немања Видаковић, Александар Петровић, Делегат: Вукашин Курћубић
62234 КК Рас : КК Витез 81 : 89
(15:21, 18:20, 26:18, 16:16, 6:14)
01.01.2019