lat|eng
Насловна > Архива резултата
ПИОНИРКЕ/1. степен / 1
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.ЖКК Радивој Кораћ1111082746736022
2.ЖКК Визура119274742831920
3.ЖКК Агрос Баскет128484859625220
4.ККЖ Црвена Звезда Комбанк118370347422919
5.КЖК Партизан 1953127588956032919
6.ЖКК Беостајл1147486730-24415
7.ЖКК Сопот1239557677-12015
8.ЖКК ББ Баскет (Младеновац)121114401072-63213
9.ЖКК Нови Београд 712111407900-49313
62916 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Нови Београд 7 95 : 21
13.10.2019
14:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
62917 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Агрос Баскет 89 : 51
13.10.2019
17:00
Доситеј Обрадовић (Опово) ( Рибарска 4)
62918 ЖКК Сопот : ЖКК Визура 23 : 45
12.10.2019
12:30
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
62919 ЖКК ББ Баскет (Младеновац) : ЖКК Беостајл 46 : 62
13.10.2019
18:40
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
ККЖ Црвена Звезда Комбанк - слободна екипа
62920 ККЖ Црвена Звезда Комбанк : ЖКК Радивој Кораћ 47 : 52
20.10.2019
14:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
62921 ЖКК Визура : ЖКК ББ Баскет (Младеновац) 99 : 22
19.10.2019
18:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
62922 ЖКК Агрос Баскет : ЖКК Сопот 63 : 40
23.10.2019
19:15
Доситеј Обрадовић (Опово) ( Рибарска 4)
62923 ЖКК Нови Београд 7 : КЖК Партизан 1953 23 : 73
19.10.2019
14:45
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
ЖКК Беостајл - слободна екипа
62926 КЖК Партизан 1953 : ККЖ Црвена Звезда Комбанк 60 : 51
26.10.2019
12:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
62927 ЖКК Сопот : ЖКК Нови Београд 7 64 : 20
01.11.2019
19:00
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
62928 ЖКК ББ Баскет (Младеновац) : ЖКК Агрос Баскет 40 : 125
27.10.2019
16:45
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
62929 ЖКК Беостајл : ЖКК Визура 38 : 71
27.10.2019
16:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
ЖКК Радивој Кораћ - слободна екипа
62930 ККЖ Црвена Звезда Комбанк : ЖКК Сопот 71 : 45
30.10.2019
20:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
62931 ЖКК Радивој Кораћ : КЖК Партизан 1953 54 : 45
06.11.2019
16:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
62932 ЖКК Агрос Баскет : ЖКК Беостајл 85 : 35
31.10.2019
19:00
Доситеј Обрадовић (Опово) ( Рибарска 4)
62933 ЖКК Нови Београд 7 : ЖКК ББ Баскет (Младеновац) 50 : 47
30.10.2019
20:20
Ђуро Стругар ( Трећи булевар 148)
ЖКК Визура - слободна екипа
62936 ЖКК Сопот : ЖКК Радивој Кораћ 46 : 69
09.11.2019
12:45
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
62937 ЖКК ББ Баскет (Младеновац) : ККЖ Црвена Звезда Комбанк 26 : 102
10.11.2019
14:10
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
62938 ЖКК Беостајл : ЖКК Нови Београд 7 59 : 55
09.11.2019
16:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
62939 ЖКК Визура : ЖКК Агрос Баскет 50 : 47
09.11.2019
16:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
КЖК Партизан 1953 - слободна екипа