lat|eng
Насловна > Архива резултата
ЈУНИОРИ/Квалитетна лига
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Беко4403782431358
2.КК Жарково4403662381288
3.КК Земун Фитофармација431326301257
4.КК Беовук 72422238254-166
5.КК Еко Спорт422225266-416
6.КК Слодес422289296-76
7.КК Младост422248278-306
8.КК ИБЦ422294297-36
9.КК Житко Баскет413293328-355
10.КК Ас Баскет413238289-515
11.КК Чубура413271279-85
12.ШКК Звездара404241338-974
63906 КК Беко : КК Еко Спорт 118 : 55
26.10.2019
14:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Марко Перовић, Павле Шипка, Делегат: Ђорђе Илић
63907 КК Младост : ШКК Звездара 82 : 76
27.10.2019
13:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Марко Перовић, Милош Јоксимовић, Делегат: Урош Чукић
63908 КК Земун Фитофармација : КК Житко Баскет 80 : 77
30.10.2019
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Горан Радовановић
63909 КК ИБЦ : КК Слодес 76 : 82
27.10.2019
16:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Немања Ковачевић, Петар Јанкулоски, Делегат: Мирољуб Јовановић
63910 КК Жарково : КК Ас Баскет 93 : 54
26.10.2019
15:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Филип Конатар, Петар Јанкулоски, Делегат: Михајло Костић
63911 КК Чубура : КК Беовук 72 74 : 55
26.10.2019
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Марко Шошкић, Немања Гојовић, Делегат: Мирољуб Јовановић
63912 КК Беко : КК Младост 70 : 44
02.11.2019
14:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Лазар Костић, Милош Јоксимовић, Делегат: Александар Тодоровић
63913 КК Ас Баскет : КК Чубура 73 : 65
02.11.2019
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
Милош Јоксимовић, Немања Гојовић, Делегат: Слободан Тодоровић
63914 КК Слодес : КК Жарково 64 : 81
02.11.2019
12:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Милош Прица, Лука Максимовић, Делегат: Урош Чукић
63915 КК Житко Баскет : КК ИБЦ 78 : 84
06.11.2019
20:25
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Влаховић, Александар Јовановски, Делегат: Зоран Ружић
63916 ШКК Звездара : КК Земун Фитофармација 69 : 100
04.11.2019
15:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милан Костић, Душан Марчетић, Делегат: Александар Рашинац
63917 КК Еко Спорт : КК Беовук 72 52 : 39
05.11.2019
21:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Филип Конатар, Немања Гојовић, Делегат: Звездан Јанковић
63918 КК Младост : КК Еко Спорт 59 : 58
08.11.2019
21:40
Хала Пинки ( Градски парк 2)
63919 КК Земун Фитофармација : КК Беко 72 : 92
20.11.2019
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
63920 КК ИБЦ : ШКК Звездара 62 : 39
14.11.2019
21:40
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
63921 КК Жарково : КК Житко Баскет 98 : 63
09.11.2019
20:45
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
63922 КК Чубура : КК Слодес 66 : 76
09.11.2019
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
63923 КК Беовук 72 : КК Ас Баскет 71 : 61
12.11.2019
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
63924 КК Беко : КК ИБЦ 98 : 72
16.11.2019
14:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
63925 КК Младост : КК Земун Фитофармација 63 : 74
18.11.2019
21:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
63926 КК Слодес : КК Беовук 72 67 : 73
16.11.2019
12:15
Хала Слодес ( Борска 92ф)
63927 КК Житко Баскет : КК Чубура 75 : 66
19.11.2019
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
63928 ШКК Звездара : КК Жарково 57 : 94
19.11.2019
21:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
63929 КК Еко Спорт : КК Ас Баскет 60 : 50
17.11.2019
16:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
63930 КК Земун Фитофармација : КК Еко Спорт
27.11.2019
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
63931 КК ИБЦ : КК Младост
23.11.2019
14:45
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
63932 КК Жарково : КК Беко
27.11.2019
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
63933 КК Чубура : ШКК Звездара
23.11.2019
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
63934 КК Беовук 72 : КК Житко Баскет
23.11.2019
12:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
63935 КК Ас Баскет : КК Слодес
01.01.2019