lat|eng
Насловна > Архива резултата
СЕНИОРИ/1.МРЛ Центар
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Слодес181621602118741534
2.КК Борча181531433123120233
3.КК Беко181531592122936333
4.КК Жарково181351512129721531
5.КК Раднички (Обреновац)18135142914022731
6.КК Борац Земун1798130112445726
7.КК Барајево1881014201523-10326
8.КК ЛА Баскет1751212461390-14422
9.КК Житко Баскет1841413211640-31922
10.КК Визура1741311881425-23721
11.КК Торлак1731412001392-19220
12.КК Еко Спорт1811711411425-28419
62535 КК Беко : КК ЛА Баскет 109 : 56
(30:16, 29:14, 29:11, 21:15)
13.10.2019
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Немања Кривокућа, Предраг Несторовић, Делегат: Слободан Тодоровић
62536 КК Торлак : КК Борча 70 : 87
(14:15, 23:18, 22:28, 11:26)
12.10.2019
20:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Огњен Ћурчић, Марија Ћирић, Делегат: Ђорђе Илић
62537 КК Слодес : КК Жарково 97 : 70
(22:21, 31:13, 21:12, 23:24)
12.10.2019
14:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Немања Пајић, Петар Димић, Делегат: Урош Чукић
62538 КК Борац Земун : КК Раднички (Обреновац) 88 : 61
(15:12, 26:19, 21:15, 26:15)
12.10.2019
16:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Стеван Гуџулић, Никола Младеновић, Делегат: Никола Томић
62539 КК Еко Спорт : КК Барајево 69 : 77
(14:16, 18:22, 18:19, 19:20)
13.10.2019
16:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Филип Младеновић, Антоније Луковић, Делегат: Слободан Павлица
62540 КК Визура : КК Житко Баскет 74 : 86
(21:20, 15:26, 17:17, 21:23)
15.10.2019
15:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Саша Крсмановић, Павле Цветић, Делегат: Предраг Ђикановић
62541 КК Беко : КК Торлак 93 : 77
(23:14, 23:24, 25:18, 22:21)
20.10.2019
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Филип Младеновић, Стеван Гуџулић, Делегат: Урош Чукић
62542 КК Барајево : КК Визура 88 : 76
(15:16, 26:18, 20:21, 27:21)
21.10.2019
21:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Никола Младеновић, Марија Ћирић, Делегат: Зоран Божовић
62543 КК Раднички (Обреновац) : КК Еко Спорт 85 : 74
(20:16, 24:18, 24:23, 17:17)
19.10.2019
21:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Огњен Ћурчић, Лазар Костић, Делегат: Предраг Ђикановић
62544 КК Жарково : КК Борац Земун 72 : 66
(18:19, 20:17, 21:16, 13:14)
18.10.2019
21:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Саша Крсмановић, Павле Цветић, Делегат: Милан Тодоровић
62545 КК Борча : КК Слодес 43 : 84
(4:16, 10:25, 15:22, 14:21)
19.10.2019
20:30
Спортски центар Ковилово ( Зрењанински пут 170)
Милош Ђурђић, Немања Кривокућа, Делегат: Слободан Павлица
62546 КК ЛА Баскет : КК Житко Баскет 92 : 71
(18:15, 23:14, 26:15, 25:27)
20.10.2019
13:00
Нова хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Немања Пајић, Александар Петровић, Делегат: Никола Томић
62547 КК Торлак : КК ЛА Баскет 65 : 81
(17:24, 21:15, 11:22, 16:20)
26.10.2019
16:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Милош Ђурђић, Павле Цветић, Делегат: Урош Чукић
62548 КК Слодес : КК Беко 76 : 89
(18:33, 19:17, 24:23, 15:16)
27.10.2019
12:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Милан Тодоровић
62549 КК Борац Земун : КК Борча 76 : 64
(26:21, 15:17, 18:18, 17:8)
27.10.2019
14:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Ђурђић, Саша Крсмановић, Делегат: Слободан Павлица
62550 КК Еко Спорт : КК Жарково 55 : 76
(13:25, 12:20, 13:18, 17:13)
27.10.2019
16:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Никола Младеновић, Марија Ћирић, Делегат: Слободан Тодоровић
62551 КК Визура : КК Раднички (Обреновац) 61 : 85
(18:24, 13:15, 10:25, 20:21)
29.10.2019
20:45
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Саша Крсмановић, Петар Димић, Делегат: Ђорђе Илић
62552 КК Житко Баскет : КК Барајево 86 : 93
(22:17, 20:16, 14:23, 23:23, 7:14)
28.10.2019
20:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Пајић, Антоније Луковић, Делегат: Зоран Божовић
62553 КК Беко : КК Борац Земун 86 : 65
(21:12, 24:16, 24:18, 17:19)
03.11.2019
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Марко Перовић, Филип Младеновић, Делегат: Никола Шошкић
62554 КК Торлак : КК Слодес 78 : 103
(18:31, 19:24, 22:23, 19:25)
03.11.2019
13:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Александар Бошковић, Никола Ђокић, Делегат: Предраг Ђикановић
62555 КК Раднички (Обреновац) : КК Житко Баскет 91 : 88
(23:21, 31:27, 16:18, 21:22)
02.11.2019
21:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Милош Прица, Лука Максимовић, Делегат: Никола Томић
62556 КК Жарково : КК Визура 94 : 65
(17:17, 36:18, 25:18, 16:12)
06.11.2019
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Драган Јаковљевић, Стеван Гуџулић, Делегат: Миодраг Алексић
62557 КК Борча : КК Еко Спорт 75 : 46
(18:15, 23:8, 12:10, 22:13)
02.11.2019
20:30
Спортски центар Ковилово ( Зрењанински пут 170)
Павле Шипка, Огњен Дабић, Делегат: Слободан Каличанин
62558 КК ЛА Баскет : КК Барајево 100 : 90
(27:17, 20:18, 25:25, 28:30)
03.11.2019
13:00
Нова хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Саша Крсмановић, Никола Младеновић, Делегат: Александар Тодоровић
62559 КК Слодес : КК ЛА Баскет 98 : 73
(31:18, 14:19, 24:20, 29:16)
09.11.2019
12:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Павле Шипка, Небојша Перовић, Делегат: Ђорђе Илић
62560 КК Борац Земун : КК Торлак 96 : 59
(22:14, 29:20, 20:12, 25:13)
09.11.2019
13:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Драган Јаковљевић, Лазар Костић, Делегат: Слободан Тодоровић
62561 КК Еко Спорт : КК Беко 58 : 91
(21:21, 13:18, 12:20, 12:32)
09.11.2019
14:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Немања Пајић, Огњен Ћурчић, Делегат: Слободан Павлица
62562 КК Визура : КК Борча 63 : 78
(21:20, 15:12, 10:25, 17:21)
13.11.2019
21:45
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Милош Ђурђић, Александар Петровић, Делегат: Урош Чукић
62563 КК Житко Баскет : КК Жарково 66 : 93
(18:25, 21:26, 16:17, 11:25)
12.11.2019
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Александар Бошковић, Немања Кривокућа, Делегат: Милан Тодоровић
62564 КК Барајево : КК Раднички (Обреновац) 75 : 76
(26:18, 11:14, 22:25, 16:19)
11.11.2019
21:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Марко Перовић, Предраг Несторовић, Делегат: Зоран Божовић