lat|eng
Насловна > Архива резултата
Група: | 1 | 2 |

ЈУНИОРИ/Регионална лига/Група 1
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Слодес 21211176762514223
2.КК Шутер1210285368616722
3.КК Мондо Баскет1210279065014022
4.КК Житко Баскет 2128481170910220
5.КК Младост 212847626798320
6.КК Колеџ Београд 21275681689-819
7.КК Борац Земун1257669739-7017
8.КК Рас1257672671117
9.КК Риверс БМ1257729761-3217
10.КК Младеновац1248672719-4716
11.КК Сурчин Добановци1248598636-3816
12.КК Лазаревац (-22)220220440-4400
66045 КК Риверс БМ : КК Житко Баскет 2 75 : 65
11.11.2019
21:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
66046 КК Мондо Баскет : КК Лазаревац СР 20 : 0
службени резултат
09.11.2019
14:30
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
66047 КК Младост 2 : КК Колеџ Београд 2 84 : 34
11.11.2019
20:20
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
66048 КК Слодес 2 : КК Младеновац 94 : 68
11.11.2019
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
66049 КК Шутер : КК Рас 90 : 67
14.11.2019
20:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
66050 КК Борац Земун : КК Сурчин Добановци 50 : 46
21.11.2019
21:40
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
66051 КК Риверс БМ : КК Мондо Баскет 50 : 72
18.11.2019
21:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
66052 КК Рас : КК Борац Земун 64 : 61
17.11.2019
16:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
66053 КК Младеновац : КК Шутер 62 : 81
17.11.2019
16:15
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
66054 КК Колеџ Београд 2 : КК Слодес 2 57 : 68
16.11.2019
15:15
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
66055 КК Лазаревац : КК Младост 2 СР 0 : 20
службени резултат
21.11.2019
21:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
66056 КК Житко Баскет 2 : КК Сурчин Добановци 70 : 60
16.11.2019
19:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
66057 КК Мондо Баскет : КК Житко Баскет 2 91 : 84
23.11.2019
18:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
66058 КК Младост 2 : КК Риверс БМ 89 : 81
23.11.2019
12:20
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
66059 КК Слодес 2 : КК Лазаревац СР 20 : 0
службени резултат
24.11.2019
11:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
66060 КК Шутер : КК Колеџ Београд 2 91 : 63
23.11.2019
12:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
66061 КК Борац Земун : КК Младеновац 74 : 71
12.12.2019
21:30
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
66062 КК Сурчин Добановци : КК Рас 45 : 63
26.11.2019
21:20
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
66063 КК Риверс БМ : КК Слодес 2 73 : 85
02.12.2019
21:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
66064 КК Мондо Баскет : КК Младост 2 76 : 67
03.12.2019
21:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
66065 КК Младеновац : КК Сурчин Добановци 77 : 53
01.12.2019
13:30
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
66066 КК Колеџ Београд 2 : КК Борац Земун 79 : 53
02.12.2019
20:45
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
66067 КК Лазаревац : КК Шутер СР 0 : 20
службени резултат
30.11.2019
11:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
66068 КК Житко Баскет 2 : КК Рас 75 : 74
30.11.2019
21:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
66069 КК Младост 2 : КК Житко Баскет 2 76 : 91
06.12.2019
18:40
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
66070 КК Слодес 2 : КК Мондо Баскет 64 : 51
08.12.2019
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
66071 КК Шутер : КК Риверс БМ 93 : 73
21.02.2020
14:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
66072 КК Борац Земун : КК Лазаревац СР 20 : 0
службени резултат
08.12.2019
10:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
66073 КК Сурчин Добановци : КК Колеџ Београд 2 48 : 57
07.12.2019
12:45
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
66074 КК Рас : КК Младеновац 62 : 46
09.01.2020
21:35
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)