lat|eng
Насловна > Архива резултата
Група: | 1 | 2 |

ПИОНИРИ/Регионална лига У14/10 екипа/Група 1
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Земун Фитофармација 44403531402138
2.ШКК Звездара 24403031421618
3.КК Сфера440258168908
4.КК Флеш 3440224190348
5.КК Рас 5413169195-265
6.КК Ас Баскет 4413220261-415
7.КК Вива 3413176263-875
8.КК Врчин413130297-1675
9.БКК Раднички 4404136220-844
10.КК Барајево 2404176269-934
66669 КК Рас 5 : КК Флеш 3 41 : 42
17.11.2019
18:00
13. Гимназија ( Љешка 47)
66670 КК Барајево 2 : КК Ас Баскет 4 44 : 69
17.11.2019
09:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
66671 КК Сфера : КК Врчин 63 : 34
30.11.2019
20:10
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
66672 ШКК Звездара 2 : КК Вива 3 78 : 30
16.11.2019
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
66673 КК Земун Фитофармација 4 : БКК Раднички 4 75 : 22
17.11.2019
15:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
66674 КК Рас 5 : КК Барајево 2 55 : 36
23.11.2019
15:30
Уједињене Нације ( Борова 8)
66675 КК Вива 3 : КК Земун Фитофармација 4 38 : 85
23.11.2019
13:30
Јован Дучић ( Милентија Поповића 16)
66676 КК Врчин : ШКК Звездара 2 31 : 95
24.11.2019
09:30
Свети Сава (Врчин) ( 29. Новембра 15)
66677 КК Ас Баскет 4 : КК Сфера 55 : 66
24.11.2019
13:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
66678 КК Флеш 3 : БКК Раднички 4 54 : 42
23.11.2019
17:05
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
66679 КК Барајево 2 : КК Флеш 3 56 : 68
01.12.2019
11:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
66680 КК Сфера : КК Рас 5 52 : 39
01.12.2019
13:15
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
66681 ШКК Звездара 2 : КК Ас Баскет 4 65 : 47
30.11.2019
14:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
66682 КК Земун Фитофармација 4 : КК Врчин 107 : 31
01.12.2019
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
66683 БКК Раднички 4 : КК Вива 3 40 : 57
01.12.2019
09:45
Јован Миодраговић ( Војводе Драгомира 1)
66684 КК Рас 5 : ШКК Звездара 2 34 : 65
07.12.2019
18:15
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
66685 КК Барајево 2 : КК Сфера 40 : 77
08.12.2019
13:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
66686 КК Врчин : БКК Раднички 4 34 : 32
08.12.2019
11:00
Свети Сава (Врчин) ( 29. Новембра 15)
66687 КК Ас Баскет 4 : КК Земун Фитофармација 4 49 : 86
08.12.2019
12:40
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
66688 КК Флеш 3 : КК Вива 3 60 : 51
08.12.2019
14:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)