lat|eng
Насловна > Архива резултата
ЈУНИОРИ/2. лига
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Сава5503623204210
2.ОКК Београд541366325419
3.БКК Раднички541314277379
4.КК Победник 011440312223898
5.КК Колубара ЛА 2003523384398-147
6.КК Торлак431349260897
7.КК Колеџ Београд523338315237
8.КК Партизан НИС 2523358359-17
9.КК Умка Џез514259354-956
10.КК Беостарс 05514309329-206
11.КК Визура514362349136
12.КК Беостајл505236440-2045
65463 КК Визура : КК Торлак 75 : 87
10.11.2019
10:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
65464 КК Беостајл : КК Партизан НИС 2 68 : 77
15.11.2019
21:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
65465 КК Победник 011 : КК Умка Џез 75 : 35
09.11.2019
11:30
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
65466 БКК Раднички : КК Колеџ Београд 55 : 86
14.11.2019
20:45
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
65467 ОКК Београд : КК Колубара ЛА 2003 80 : 77
09.11.2019
13:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65468 КК Беостарс 05 : КК Сава 49 : 53
10.11.2019
13:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
65469 КК Визура : КК Беостајл 102 : 50
17.11.2019
12:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
65470 КК Колубара ЛА 2003 : КК Беостарс 05 87 : 80
17.11.2019
14:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
65471 КК Колеџ Београд : ОКК Београд 57 : 47
18.11.2019
19:15
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
65472 КК Умка Џез : БКК Раднички 56 : 62
16.11.2019
15:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
65473 КК Партизан НИС 2 : КК Победник 011 86 : 87
19.11.2019
21:30
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
65474 КК Торлак : КК Сава 79 : 82
17.11.2019
12:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65475 КК Беостајл : КК Торлак 39 : 101
24.11.2019
18:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
65476 КК Победник 011 : КК Визура 69 : 57
24.11.2019
18:15
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
65477 БКК Раднички : КК Партизан НИС 2 55 : 49
24.11.2019
10:45
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
65478 ОКК Београд : КК Умка Џез 83 : 47
24.11.2019
10:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65479 КК Беостарс 05 : КК Колеџ Београд 58 : 54
23.11.2019
19:00
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
65480 КК Сава : КК Колубара ЛА 2003 77 : 66
24.11.2019
14:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
65481 КК Визура : БКК Раднички 52 : 63
05.12.2019
17:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
65482 КК Беостајл : КК Победник 011 45 : 81
04.12.2019
21:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
65483 КК Колеџ Београд : КК Сава 62 : 65
30.11.2019
11:45
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
65484 КК Умка Џез : КК Беостарс 05 57 : 49
01.12.2019
16:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
65485 КК Партизан НИС 2 : ОКК Београд 68 : 76
01.12.2019
17:00
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
65486 КК Торлак : КК Колубара ЛА 2003 82 : 64
01.12.2019
12:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65487 КК Победник 011 : КК Торлак
10.12.2019
21:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
65488 БКК Раднички : КК Беостајл 79 : 34
07.12.2019
15:10
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
65489 ОКК Београд : КК Визура 80 : 76
07.12.2019
14:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65490 КК Беостарс 05 : КК Партизан НИС 2 73 : 78
07.12.2019
19:00
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
65491 КК Сава : КК Умка Џез 85 : 64
08.12.2019
12:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
65492 КК Колубара ЛА 2003 : КК Колеџ Београд 90 : 79
08.12.2019
16:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)