lat|eng
Насловна > Архива резултата
КАДЕТИ/Квалитетна лига
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Земун Фитофармација5503943336110
2.КК Барајево5504053545110
3.КК Беко532390321698
4.КК ИБЦ532392380128
5.КК Сава53232632428
6.БКК Раднички532343328158
7.ШКК Звездара523306338-327
8.КК Жарково523351328237
9.КК Флеш514331380-496
10.КК Слодес514305336-316
11.КК Житко Баскет514298370-726
12.КК Младост514294343-496
63774 КК Земун Фитофармација : КК Флеш 82 : 66
27.10.2019
19:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Данило Петковић, Филип Конатар, Делегат: Небојша Лазаревић
63775 БКК Раднички : КК Жарково 66 : 58
26.10.2019
20:30
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Петар Крал, Петар Димић, Делегат: Михајло Костић
63776 КК Житко Баскет : КК Сава 56 : 73
05.11.2019
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Дејан Живковић, Немања Видаковић, Делегат: Звездан Јанковић
63777 ШКК Звездара : КК Барајево 54 : 73
26.10.2019
18:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Огњен Ћурчић, Александар Јовановски, Делегат: Александар Рашинац
63778 КК Беко : КК Слодес 74 : 53
28.10.2019
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Данило Петковић, Душан Марчетић, Делегат: Небојша Лазаревић
63779 КК Младост : КК ИБЦ 79 : 75
26.10.2019
12:20
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Немања Кривокућа, Александар Јовановски, Делегат: Стеван Радић
63780 КК Земун Фитофармација : БКК Раднички 81 : 61
02.11.2019
14:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Никола Ђокић, Александар Јовановски, Делегат: Александар Вранеш
63781 КК Слодес : КК Младост 51 : 44
02.11.2019
10:15
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Милош Прица, Лука Максимовић, Делегат: Урош Чукић
63782 КК Барајево : КК Беко 76 : 68
05.11.2019
20:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Огњен Ћурчић, Антоније Луковић, Делегат: Миодраг Цветковић
63783 КК Сава : ШКК Звездара 59 : 46
02.11.2019
11:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Павле Шипка, Петар Јанкулоски, Делегат: Никола Томић
63784 КК Жарково : КК Житко Баскет 78 : 49
03.11.2019
14:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Влаховић, Милош Ђурђић, Делегат: Светлана Миладинов
63785 КК Флеш : КК ИБЦ 64 : 76
03.11.2019
17:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Немања Влаховић, Милош Јоксимовић, Делегат: Александар Рашинац
63786 БКК Раднички : КК Флеш 79 : 59
10.11.2019
10:30
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
63787 КК Житко Баскет : КК Земун Фитофармација 59 : 73
21.11.2019
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
63788 ШКК Звездара : КК Жарково 83 : 82
10.11.2019
14:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
63789 КК Беко : КК Сава 79 : 43
06.11.2019
16:30
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Огњен Ћурчић, Милош Јоксимовић, Делегат: Слободан Тодоровић
63790 КК Младост : КК Барајево 75 : 79
09.11.2019
12:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
63791 КК ИБЦ : КК Слодес 60 : 54
08.11.2019
21:40
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
63792 КК Земун Фитофармација : ШКК Звездара 69 : 59
13.11.2019
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
63793 БКК Раднички : КК Житко Баскет 82 : 66
15.11.2019
14:45
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
63794 КК Барајево : КК ИБЦ 97 : 85
19.11.2019
20:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
63795 КК Сава : КК Младост 65 : 47
11.11.2019
12:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
63796 КК Жарково : КК Беко 60 : 81
13.11.2019
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
63797 КК Флеш : КК Слодес 78 : 75
19.11.2019
20:30
Бора Станковић ( Паунова 19а)
63798 КК Житко Баскет : КК Флеш 68 : 64
17.11.2019
12:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
63799 ШКК Звездара : БКК Раднички 64 : 55
16.11.2019
14:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
63800 КК Беко : КК Земун Фитофармација 88 : 89
18.11.2019
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
63801 КК Младост : КК Жарково 49 : 73
16.11.2019
12:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
63802 КК ИБЦ : КК Сава 96 : 86
17.11.2019
15:00
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
63803 КК Слодес : КК Барајево 72 : 80
18.11.2019
12:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)